Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én már komolyan besokalltam....

Én már komolyan besokalltam. Van így bármi esély is hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Már lassacskán kezdek becsavarodni és nőgyűlölővé válni a sok kis p*csa miatt... Beszélgetek csajokkal, szinte mindig fiatalabbak, így 15-6 évesek, normálisan elbeszélgetünk, mondják is hogy jaj de jó, végre valaki aki normálisan beszélget is, nem csak chatszexelni akar, vagy valami.. Erre meg szoktam adni a Facebook profilom linkjét, látják tuti hogy ronda vagyok, és egy smiley-val letudnak, és egytől egyig az összes ki is lép egy kattintással... Nagyon egyszerű így, nem akarom sajnáltatni magam vagy ilyesmi, csak így egyáltalán nem fair. Most.. jobb volna páwa hajat nőveszteni, "Thug Life" aranynyaklánccal pózolni egy Fekete BMW előtt, és akkor a felszínes p*csák jönnének? Hol vannak a normális lányok? Kihaltak egy láthatatlan üstököstől, és a Dinók sorsára jutottak, csak észrevétlenül, vagy mi van itt? Eszem megáll...
2014. márc. 1. 20:26
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Rendben van. :) Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 1. 21:10
 22/22 anonim ***** válasza:

elmondhatom az igazásgot, attól függ mennyire vagy készen arra, hogy befogadd, mert fájni fog.


1. a lányok többsége külső alapján ítél és válogat. le fogják tagadni, kifogásokat keresnek, de ez tény. akármilyen szereléemsztori meg hasonló kamuszövegek csak társadalmi pozíciókról szólnak meg személyes szórakoztatásról.


2. ma csak ilyenek vannak szinte, az igazi nők már kihaló generáció, illetve aki nem ilyen volt, azt nyilván okkal már rég foglalt.


3. lássuk be, te sem vagy az az ember, aki meg is érdemelne egy jobb kategóriás, igazi nőt. sőt, ighen nagy az esélye, hogy azért nálad is a külső dominál.


4. ha nincs más, maradnak az unalmas buta csendes lányok. nehéz megismerni őket, nem túl szórakoztatók, de a semminél jobbak, és lehet, hogy nem fognak megcsalni. általában lelkileg vagy testileg is sérültek/csúnyák, másképp beképzeltek lennének mint a többség.


5. azt vettem észre hogy ez a páwázós szöveg általában csak egy belső frusztráció, hogy nem te vagy a páwa. valami divat-gyűlölködés. először magadat rakd rendbe, csak utána keress nőt. addig max elfogadható haverságot próbálj kiépíteni a lányokkal.


6. könyvtár színház kiállítás kamuszöveg. ott max sznob lotyókat lehet felszedni, de semmivel nem erkölcsösebbek vagy intelligensebbek. csak a stílus más.

tényleg élőben kellene prbóálkoznod, ott legalább egyből látják, hogy csúnya vagy, így nem kell időd pazarolnod olyanokra, akiknek nem jössz be. napi 5-10 próbálkozás és biztos, hogy 1 éven belül valaki horogra akad.

persze addig művelődés ezerrel. nem árt sportolni sem, ha már fejügyileg rosszul állsz.


(nem is értem miért zavar az, hogy felszínes lányok nem vevők rád. ebből megint csak azt látom, hogy te is felszínes vagy).


választ nem várok, és ha besértődnél, akkor azzal nem nekem ártasz. gondolkodj egy kicsit rajta.

2014. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!