Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » AZ "extrém" külsőm miatt...

AZ "extrém" külsőm miatt nincs barátom?

Figyelt kérdés

Minden fiú csak a kalandot látja bennem, arra gondoltam, ez azért lehet, mert az átlagosnál extrémebb külsővel rendelkezem (tetoválások, 2 cheek piercing, septum és fültágító, színes haj).


A sztereotípia szerint, az ilyen lányok könnyűvérűbbek, ezt én egyáltalán nem vettem észre, se magamon, se barátnőimen.

Nem is szeretnék szexkapcsolatot, vagy egy éjszakás dolgot, viszont ennél többet nem akarnak tőlem, pedig én nagyon szeretnék már egy rendes párkapcsolatot. Több, mint két éve vagyok egyedül, és már nagyon hiányzik az érzés, hogy van valakim.



2014. márc. 6. 20:35
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
én még nem hallottam erről a sztereotipiáról, legfeljebb arra következtetnék hogy szereted a metalcore és hasonló zenéket, nekem tetszik ez a stilus:) 17f
2014. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
28%
Ha úgy öltözködsz mint egy punk tinicsaj, ne csodálkozz, hogy nem akarnak tőled semmi komolyat.
2014. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
40%
Nem akarok g*ci lenni, de szerintem igen. Ilyen csajokból előbb kinéznek egy egyéjszakás kalandot, viszont hazavinni szülőkhöz, barátokhoz stb..nem épp a legideálisabb választás, még ha nem is vagy egy agyatlan, vad, hülye pi*csa. De lehet, hogy tévedek.
2014. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy a külsőd miatt lenne. Egyszerűen csak gyökerekkel akadtál össze.
2014. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
21
2014. márc. 6. 20:37
 7/35 anonim ***** válasza:
48%
Apukáddal nem egészen van rendben a kapcsolatod ugye?
2014. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2014. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
lehet h a kulsod az olyan csavokat vonzza akik ilyeneket kepzelnek el veled. ez nem feltetlen baj, vegulis elobb utobb mindenki megtalal vkit, legalabbis en ebben hiszek, es amig nem, addig ugy vok en vele h csinalom azt amit szeretek, es kizarom a fejembol azt h epp szingli vok, mer mar nemtomhanyszor bebizonyosodott h nem neked kell a szerelmet keresni, hanem a szerelem talal majd rad... ez remelem segitett, es elhiszed, es jobban erzed magad tole es figyelembe is veszed a velemenyem, mer megeri hidd el. amig nincs kit hianyolni addig nincs ertelme ezen ragodni mer csak magadat mergezed vele. es sok szerencset!
2014. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
15%

Ez nem "extrém", hanem egyszerűen otrombán ronda. Ne haragudj, de ha tükörbe nézel, akkor azt látod magadon, hogy "ez igen, ez így jó lesz"?


Nekem mindig az jár a fejemben, hogy hol fog dolgozni egy ilyen csaj... ki venné fel? Hogy nevelne fel egy gyereket? A gyerek ezt látná követendő példának?


Ha jó nő, akkor pár numeráig belefér egy olyan lány, aki így néz ki, de kapcsolatot esélytelennek látok.


Nem akartam bunkó lenni, de ez az őszinte véleményem

2014. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!