Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » AZ "extrém" külsőm miatt...

AZ "extrém" külsőm miatt nincs barátom?

Figyelt kérdés

Minden fiú csak a kalandot látja bennem, arra gondoltam, ez azért lehet, mert az átlagosnál extrémebb külsővel rendelkezem (tetoválások, 2 cheek piercing, septum és fültágító, színes haj).


A sztereotípia szerint, az ilyen lányok könnyűvérűbbek, ezt én egyáltalán nem vettem észre, se magamon, se barátnőimen.

Nem is szeretnék szexkapcsolatot, vagy egy éjszakás dolgot, viszont ennél többet nem akarnak tőlem, pedig én nagyon szeretnék már egy rendes párkapcsolatot. Több, mint két éve vagyok egyedül, és már nagyon hiányzik az érzés, hogy van valakim.



2014. márc. 6. 20:35
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
28- abszolút nem voltál bunkó,elfogadom,ha valakinek más az álláspontja,nem vagyunk egyformák. én egyszerűen így érzem jól magam,így tetszem magamnak,amikor a tükörbe nézek,és illik a személyiségemhez is. a tetoválásokra imádok ránézni,mindegyik jelent számomra valamit,természetesen nem csillagokat és pónilovakat varrattam magamra. ez olyan,mint amikor elkezdesz sportolni,van egy elképzelésed,hogy az adottságaidhoz mérten milyen az álom testalkatod,és hétről hétre figyeled,látható-e már a változás. és amikor eléred,amit szerettél volna,baromi jól érzed magad és nagyon elégedett vagy,egésznek és boldognak érzed magad :))
2014. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
Csak azt tudom én is mondani, hogy koncentrálj az élet más dolgaira. Amikor nem várod és nem akarod mindenáron, majd akkor fog utolérni! És a java majd csak ezutàn következik az emberek hülyeségéből és skatulyáiból. Én sem éppen hétköznapian nézek ki és ez igaz a férjemre is. Amikor viszed a gyerekeidet orvoshoz, bölcsibe, oviba, az nagyon szórakoztató :) Meg az is, mikor mind a 3 kicsivel elindulok vhova... látnád azokat a fejeket, amit a sok "normális" hord a nyakán. Csak azért ìrtam le, hogy làsd, nem kell önmagad feladni, és te is fogsz hozzád illőt találni. Nekünk annak idején egy olyan helyen sikerült, ahol épp aznap este voltunk először mindketten és teljesen véletlenül keveredtünk oda, mert a "normális" barátaival volt ő is meg én is.
2014. márc. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Nekem saját magamhoz nézve extrém külsőm van, cheek kivételével hasonló a tiedhez, bár a színes hajról egy ideje-ideig lemondtam.

Madarat tolláról - Embert barátjáról. Legalábbis tartja a mondás. Szóval, ha olyan helyen ismerkedsz, ahova a pasik nagy része kalandot keresni megy, akkor csak olyat is fogsz találni. Ne add magad könnyen oda senkinek sem, csak ha te magad akarod magadat könnyen adni annak a valakinek.

Én egy ilyen nőben nem a kalandot látom, ahogyan a korombeliek nagy része már nem mindig a kalandot keresi, illetve a kalandot is csak azzal, akivel együtt van. Persze mindenki más, minden korosztály más. Ezek a sztereotípiák minden embernél ott vannak, de ki hogyan veszi. Egy remek ellenpélda: lehet valaki nagyon visszahúzódó, átlagos, azaz szó szerint kis szürke kisegér, akinek nincs barátja. Találkoztam már itt ilyen kérdéssel, hogy egy lány megkérdezte, hogy lehetséges-e hogy azért nincs barátja, mert ő nem olyan, mint a divatpics*k(ok) vagy mert nincsenek tetoválásai, mint az osztálytársainak, illetve testékszerei.

Szóval ez nem a kinézet függvénye. Neki is azt válaszoltam, hogy aki keres talál, illetve csekély esély van arra, hogy az első lesz a legjobb, vagy egyáltalán jó lesz-e vagy sem.

Sokan, akik az extrém külsős táborba tartoznak, onnan is keresnek párt. Van akiknél ez beválik, de másoknál nem. Ez is olyan, hogy az ellentétek vonzzák egymást. - Kontra - Hasonló személyiségek jól kijönnek egymással.

A nem extrémebbek pedig nem mindig az extrémség miatt ítélkeznek. Mások meg "félnek" az extrémebb nőkkel komolyabb kapcsolatot kialakítani. (Tudod, tipikus "Ő olyan szép, ha valaha szétmegyünk, gyorsan találhat jobbat nálam" gondolkozás.)

Szóval nyugodtan keress párt magadnak, olyan környezetből, amilyenből úgy gondolod, már komolyabb pasik is kijöhetnek. (Pl: egyetemista vagy, ott már azért nem a komolytalanok vannak csak.)

Jó, most nem arra utalok, hogy itt a gyik.hu-n vagy egy könyvtárban ücsörögve keresgélj, hanem arra, ahol úgy érzed, otthon vagy. Én is szeretek ismerkedni, sok helyen. Akár csak egy villamos/busz-on vagy bevásárlásnál, de lehet ezt suliban, utcán, akár chat oldalakon, egy kis kávézóban, de akár egy koncerten is.

(Nekem bejön az extrém nők nagy része, de eddig egy extrém kinézetű barátnőm sem volt. Szóval, végül lehet hogy ott találsz boldogságot, ahol nem számítanál rá ;)


Remélem segítettem:


- The Blueskin -

2014. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Sztem az a sztereotípia a külsőddel, hogy igénytelen lehetsz és feltűnési viszketegséged van. Hidd el,ezekkel a külsőségekkel nem tudod kihangsúlyozni magad.
2014. márc. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem az extrém külső miatt, csak rossz helyen keresel


Én sem vagyok egy átlagos kinézetű lány, és mégis megtaláltam a párom.

Viszont tényleg hasonló közegből kell keresni.


Mondjuk nekem ezek a mai macsók soha nem jöttek be.

És jelentem amióta csak magam választok ruhákat a "goth"

szubkultúra lelkes tagja vagyok ^^

Nekem nem volt gondom a párválasztással, mindig tartós kapcsolataim voltak.


Sőt a "normális" lánybarátaim irigykednek is rendesen ,hogy az én párom milyen rendes és tisztel engem.

Erről ennyit.

Sok sikert előbb-utóbb megtalálod a párod te is ^^

2014. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!