Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » AZ "extrém" külsőm miatt...

AZ "extrém" külsőm miatt nincs barátom?

Figyelt kérdés

Minden fiú csak a kalandot látja bennem, arra gondoltam, ez azért lehet, mert az átlagosnál extrémebb külsővel rendelkezem (tetoválások, 2 cheek piercing, septum és fültágító, színes haj).


A sztereotípia szerint, az ilyen lányok könnyűvérűbbek, ezt én egyáltalán nem vettem észre, se magamon, se barátnőimen.

Nem is szeretnék szexkapcsolatot, vagy egy éjszakás dolgot, viszont ennél többet nem akarnak tőlem, pedig én nagyon szeretnék már egy rendes párkapcsolatot. Több, mint két éve vagyok egyedül, és már nagyon hiányzik az érzés, hogy van valakim.



2014. márc. 6. 20:35
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
és szerinted kit érdekelnek a társadalmi normák? engem ugyan nem. érdekeljen téged,felelj meg az anyádnak,a főnöködnek,akinek akarsz.én így érzem magam boldognak,az emberek szeretnek,a vőlegényem szeret,a munkával sosem volt gondom. ja,és még azt halkan megjegyezném,hogy anyósék fogadott lányuknak tekintenek,pedig az első pillanattól tudták,látták,hogy nem vagyok átlagos. érdekli őket? baromira nem,mert tudják,milyen vagyok emberileg,lelkileg,és sosem szóltak bele,hogy most éppen tűzpiros vagy full fehér a hajam. mindenki úgy él,ahog neki jó. vagy ugye ahogy elvárják tőle :-) kinek mi jut. persze tök jó,ha valakinek megfelel az átlagos megjelenés és életforma,úgy is lehet boldognak lenni.n
2014. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
kérdező,te meg ne add fel,mindig akkor jön a boldogság,amikor nem számítasz rá :)
2014. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Itt nem az elfogadásról van szó. Hanem arról, hogy kinek mi tetszik. Tudod, külső megfog belső megtart. Hiába kedves, okos lány a kérdező, ha úgy néz ki ahogy, akkor egy átlag pasi nem hiszem, hogy kezdeni szeretne vele. És nem minden bokorból ugrálnak híres metálénekesek akik csak rátok várnak.


És igen, ott a másik elvárás is, a társadalmi normák. Lehet hogy az egyik hozzászólónak szerencséje volt, de normális, kulturált, komoly helyen nem biztos, hogy hasra esnek ettől a stílustól.


És mégegyszer mondom, nem arról van szó, hogy most akkor változzon meg a kérdező és legyen normális nő. Hanem kezdjen a saját fajtájával. Ha a hozzám hasonló, normális, csinos, inges/öltönyös fériakat kedveli, akik szeretnek eljárni színházba, és vacsorázni, akkor ilyen külsővel nem fog kelleni nekik. Ami teljesen érthető.

Akkor kezdjen a saját köréből, ott nyílván vevők erre a stílusra.


Kérdező, miért nem onnan válogatsz?

2014. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

#20 Nem próbálkozott be senki, inkább sértő leveleket kaptam, amit gondolom névtelenül is szégyelltek volna publikálni.


A volt barátom is hasonló külsővel rendelkezett, és utána azok is, akikkel ismerkedtem, de nem lett túl jó vége egyiknek sem.

2014. márc. 6. 21:22
 25/35 anonim ***** válasza:
szerintem az a legnagyobb probléma,hogy az ide írogató emberek 80%-a összekeveri az extrém külsőt az igénytelenséggel. pedig ez nagyon nem így van. ápolt nőnek tartom magam (én pl szoliba is járok,kozmetikushoz,manikűröshöz,stb,bár ez nem tartozik az alap igényességhez),nem járok szakadt ruhákba,nem lenőtt a hajam,és a hasonlóan extrém kinézetű barátnőim is nagyon igényesek magukra. ezzel szemben ismerek olyan "normális" lányokat,akik esetleg fürdés nélkül is simán lefekszenek aludni (napi 2 fürdés szerintem alap!),és maximum 2x mosnak fogat. fújj,akkor inkább "vessenek" meg az emberek,de én akkor is ilyen vagyok. bár sosem találkoztam olyan emberrel,aki megszólt volna a kinézetem miatt,esetleg annyit mondtak,hogy ők ezt nem mernék bevállalni,de állat. ennyit erről
2014. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Az "extrém" külső nekem bejön, ha passzol a csajhoz, az egyetlen amit nem igazán torelárok az a fültágítő, engem az kiefejeztten undorral tölt el így csak emiatt nem próbálkoznék nálad biztosan ha először látnálak :)
2014. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
# 25, kicsit elmentünk afelé, hogy a normál nőket szidjuk és igénytelenezzük le, az extrémeket meg felmagasztaljuk. Mint írtam, ez arról szól, hogy kinek mi tetszik. És nem véletlenül hívják a nomrális nőket normálisaknak, az extrémet meg extrémeknek. Mivel a normál nők számítanak normálisnak. Mindenki úgy néz ki, ahogy jól esik neki, de szívem jogom, hogy olyannal kezdjek, akit el tudok képzelni magam mellett. ;)
2014. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Nem édesanyámnak akarok megfelelni, főnökömnek pedig nehéz lenne, mivel nincs. Viszont amikor ilyen embert látok az utcán, mindig megfordul a fejemben, hogy neki miért jó így, és mit érez, amikor tükörbe néz.


Külső megfog... na igen. Lehet, hogy Ti ketten a kivétel közé tartoztok, de én speciel elég kevés olyan lányt láttam, akinek ez jobban állt, mint a természetesség. Ugyanúgy utálom a szilikon-kannákat, a feltöltött szájú műp*csákat, stb... egy lány úgy legyen szép szerintem, ahogy van.


Mindenesetre, ha bármelyikőtöknek is bántó lett volna, amit írtam, sajnálom. Nem akartam bunkó lenni.

2014. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
27- kiforgatod a szavaimat. mindenkinek más az ízlése,ez tény. de azért nem kell azonosítani az extrém lányokat sem az igénytelen,undorító csajokkal. ennyi,vita lezárva.
2014. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

na jönnek már az ostoba válaszok, hogy akinek nem tetszik a stílusa az ostoba... nekem meg az ilyen ember ostoba.


teljesen mindegy hogy néz ki valaki ,attól még lehet értelmes bizonos felfogások szerint. max nem a te értékrended szerint él.


meg 1 emberből általánosítani szintén ostobaság.

telejsen mindegy hogy néznek k ia nők ,a többségük alapból ostoba.


kérdező:

a vélemányünktől függ hogy fogsz kinézni? ha igen, miylen lázadás ez? és mennyi szemályiséged van? ha meg nem, akkor mi értelme van akérdésnek ha úgyswe változik semmi?

és aki normálisnan éz ki és nincs kapszolota? az meg azért emrt enm elég pirszinges?

ráadásul ez a tipikus női sikertelen gondolatolvasás a saját átkod.

néha tényleg nagyon sajnálom azokat az embereket akik lánynak születtek.

persze lehet kérdezni de néha próbáld meg magadtól végiggondolni a lehetőségeket.

2014. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!