Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » AZ "extrém" külsőm miatt...

AZ "extrém" külsőm miatt nincs barátom?

Figyelt kérdés

Minden fiú csak a kalandot látja bennem, arra gondoltam, ez azért lehet, mert az átlagosnál extrémebb külsővel rendelkezem (tetoválások, 2 cheek piercing, septum és fültágító, színes haj).


A sztereotípia szerint, az ilyen lányok könnyűvérűbbek, ezt én egyáltalán nem vettem észre, se magamon, se barátnőimen.

Nem is szeretnék szexkapcsolatot, vagy egy éjszakás dolgot, viszont ennél többet nem akarnak tőlem, pedig én nagyon szeretnék már egy rendes párkapcsolatot. Több, mint két éve vagyok egyedül, és már nagyon hiányzik az érzés, hogy van valakim.



2014. márc. 6. 20:35
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Budapesten lakom már, az egyetem miatt költöztem ide másfél éve. Elég sokáig nem volt túl jó a kapcsolatom az apukámmal... miért kérdezted?


Nem értem, hogy miért kell ezeket a dolgokat ennyire elítélni... Ez az én bőröm, az én hajam, nem ártok vele senkinek. Miért ne tudnék felnevelni egy gyereket, vagy dolgozni? Egyébként eddigi munkahelyemen semmilyen probléma nem volt belőle (egy rádiónál voltam gyakornok).

2014. márc. 6. 20:47
 12/35 anonim ***** válasza:
15%

Az én teljesen őszinte véleményem: Ha meglátok egy ilyet színes, piercinges, tetovált csajt, előbb kap el a hányinger mint az az érzés, hogy hmm milyen jó lenne barátnőnek.


Nem bántásból írom, de egy érett, komoly nő, nem így néz ki. Szerintem max 16 éves korig megy el ez a stílus, amikor lázad az ember. De enyni idősen? Úristen...

Godnolj bele, adott egy rendes normális férfi. Milyen nőt akar magának? Intelligens, okos, kedves, normális, nőiesen csinosat és visszafogodtatt. Olyat, akivel meg lehet jelenni egy hivatalos eseményen, akit el lehet vinni vacsorázni, akit be lehet mutatni a szülőknek és a barátoknak. Ha te intelligens is vagy, nem jön át, mert borzalmas a stílusod. Én legalábbis soha nem vinnék haza és mutatnék be és mutatkoznék egy ilyen lánnyal sehol se. Szabályosan szégyelném.


Ha pasizni akarsz, szerintem olyan fiúval kezdj aki hasonló stílusú mint te. Biztos vanank ilyesmi rendezvények vagy klubb vagy fórum ahol lehet. De hidd el, minden pasi egyszer felnő és normális lesz. És nem hozzád hasonló nőt szeretne a gyerekei anyjának.

2014. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

#10-es vagyok. Ne haragudj, nem akartam bunkó lenni. Az ilyen csajok java részben buták, mint a föld. Fura igazából, hogy Te nem vagy az :D


Volt egy rövid időszak, amikor egy barátom cégénél interjúztattam. Volt egy lány nálunk is, aki ilyen külsővel jelent meg. Nálam ez alapból beindítja a 'wtf'-reflexet. Nem tudom, hogy miért, de én egyszerűen képtelen vagyok az ilyen lányokat komolyan venni. A fültágító főleg taszít.


Milyen színű a hajad egyébként?

2014. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
38%
Olvasd a kommenteket, Kérdező, és mosolyogj cinikusan. Mosolyogj.
2014. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

7 tetoválásom van,már csak 3pc-m,a hajam jó feltűnő színű,az öltözködésem sem mindennapi,mégis megtalált az ország legjobb lelkű metálénekese,és feleségül akar venni.

csak azért írtam le,hogy lásd,nincs minden veszve:-) talán rossz pasikba botlasz folyton,én is sokáig szenvedtem azzal,hogy mindenki azt hitte,könnyűvérű vagyok,de hidd el,akit igazán érdekelsz,az nem a felszínt fogja nézni. csak a megfelelő emberbe kell botlani

2014. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
amúgy itt is remekül látszik,mennyire nem elfogadóak az emberek. bezzeg mi fogadjuk el a szürke egyéniségeket,de ha valaki eltér az átlagtól,azt rögtön meg kell bélyegezni. sajnálom az ilyen lelki szegény embereket,mjd rájöttök ti is,hogy nem minden a külső :-) egyébként az extrém külső és az intelligencia nem zárják ki egymást,szellemi munkát végzek egy bizonyos nyelvterületen,és szerintem a kérdező sem egy tipikus hülyep.csa. ennyit erről
2014. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
esetleg valami képet nem tudnál linkelni, hogy is kell elképzelni ezt az extrém külsőt? valami képet keress már a neten, úgy mégis...
2014. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Szóval én azért vagyok szürke egyéniség, mert nincs tele vassal a fejem, és a társadalmi normáknak megfelelően tudok felöltözni, és kinézni?


Ha "szellemi munkát végzel egy bizonyos nyelvterületen", akkor bizonyára tudod, hogy mit takar a 'deviancia' fogalma. Akkor viszont azt is tudnod kéne, hogy az ilyen kinézet pont kimeríti a fogalmát...

2014. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Pasztell rózsaszín hajam van jelenleg.


#15 Örülök, hogy neked sikerült megtalálnod a párod :) Nekem kétlem, hogy valaha is ilyen szerencsém lesz.

2014. márc. 6. 21:05
 20/35 anonim ***** válasza:
Gondolom, most bepróbálkoztak páran privátban. :)
2014. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!