Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk közül van valaki, aki...

Fiúk közül van valaki, aki nyáron be akarja járni egész Budapestet és az országot?

Figyelt kérdés

Nekem valami ilyesmi lenne a tervem a nyárra, meg akarom ismerni a várost és az országot is, történelmi és kultúra szempontjából is, valamint a növény-és állatvilág, természeti kincsek is érdekelnek. :)

(lány vagyok)


2014. márc. 11. 23:15
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

De szanalmas csurhe egyes valaszolok.... aki csak a keleti-nelszinhaz utca kozott mozog es az Erkelnel direkt becsukja a szemet, az persze, hogy csak lelakott szar helyeket fog latni... lelakott? Talan szegeny, de attol meg lehet kenyelmes es szep! Budapest neha csunya tud lenni, de igazaboo valami oka kell, hogy legyen, hogy dobogos helyen van Europa legszebb varosai kozott!

kar, hogy minden nap szivom a fustjet, sok ujatmar nem tudna mutatni... de egy orszagjaras baromi jo otlet lenne! Esetleg egy Kekturaval osszekotve:P

2014. márc. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

Egy nyár kevés lenne bejárni az országot, már 4 éve toljuk az országos kéktúrát haverokkal, nyaranta 1 hét bőven elég belőle (napi 20-30 kilóméter haladunk), de még a fele nincs meg az állomásoknak.


20/f

2014. márc. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Mennyi idő alatt, és mivel gondoltad? Hol szállnál (szállnánk) meg?
2014. márc. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Moszkító egy perverz, ne menj vele sehova kérdező!!
2014. márc. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, érdekes, hogy pont itt próbálsz olyan embert keresni akivel hónapokon keresztül együtt akarnál lenni éjjel, nappal.

Én tuti nem mennék mert egy ilyen évszakos országtúra biztos belekerülne pár százezerbe...

2014. márc. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

A másik meg, hogy itt sok a perverz.

De amúgy kérdező, neked nincsenek barátaid/ismerőseid, akikkel elmehetnél? Mert lássuk be azért egy épelméjű ember nem menne el ilyen túrára távol az otthonától kettesben egy vadidegennel, akit csak a netről ismer. Ki tudja, milyen alakot szednél össze, jobb esetben csak éjszaka meg akarna párszor dugdosni. Rosszabb esetben az esti hírekben végeznéd. :/

2014. márc. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
0%
Magyarország unalmas inkább járd be a különböző országokat
2014. márc. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

én, én szívesen :D

már tavaly is terveztünk hasonlót, de a sok gyökér a végén visszalépett, szóval én bennevagyok :D

16/F

2014. márc. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Magyarország unalmas?? :D :D

Hát komolyan be$3@rok az ilyen válaszokon, Magyarország szinte a világ kicsiben :D Itt mindenféle táj meg történelmi érdekesség megtalálható, meg a kaják-italok is jók, a nőkről nem is beszélve :D Na de mindegy, az ilyen menjen a Szaharába vagy az amcsi prérire, esetleg valami unalmas, egy kaptafára épült nyugati városba, ha azok izgalmasabbak :D

2014. márc. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Én budapesti vagyok, szóval ebból a szempontból annyira nem releváns, de az országban sok hely van, amit megnéznék, mindennek megvan a maga története/apró érdekességei. A baj csak az, hogy kőbunkó barbárokkal vagyok körülvéve (kivéve 1 csajszit), akinek egy Szépművészeti megterhelő. :D Szóval én bejárnám. Amúgy az az érdekes, hogy már több lánnyal voltam úgy randizni, hogy sétáltunk a városban, én mondtam volna az érdekességeket, és telibe le"arták, szóval maradt a sablonos szöveg, úgy tűnik, nekik ennyi is elég volt :D
2014. márc. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!