Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk közül van valaki, aki...

Fiúk közül van valaki, aki nyáron be akarja járni egész Budapestet és az országot?

Figyelt kérdés

Nekem valami ilyesmi lenne a tervem a nyárra, meg akarom ismerni a várost és az országot is, történelmi és kultúra szempontjából is, valamint a növény-és állatvilág, természeti kincsek is érdekelnek. :)

(lány vagyok)


2014. márc. 11. 23:15
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Ez egy jó ötlet! :) Én lehet mennék ilyenre, mert tényleg jó, mint Pest, mint az országos dolog érdekel. Időm is lehet lenne, de pénzem sajnos nem hiszem, ami a nagyobbik gond... :/ Persze ott a másik megoldás, hogy végig gyalogoljuk az országot, de arra meg idő nincs:DDD Szóval egyszer egyik zárja ki a másikat, máskor meg másik. De egyszer majd mindenképp, ha lesz rá keret. :)
2014. márc. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:

Van néhány úti célom nyárra.

Budapest, Tatabánya esetleg Siófok.

Attól mivel akarsz menni és hová? :D

2014. márc. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Hogy lepontoztak:Digen unalmas, mennétek inkább ausztráliába az "kicsit" érdekesebb hely:Dmás országokban is jó nők vannak nem csak magyarországon am meg a kérdésben csak a történelmi kultúrát növény és állatvilágot és természeti kincseket olvastam szóval nem értem miért kell belekeverni a nőket is csajozni pesten is lehet de surf-özni korallzátonynál búvárkodni nem igazan oldható meg és akkor még ausztrália további természeti övezeteit nem is mondtam, de menjetek csak az alföldre meg hasonó helyekre ha annyira érdekes.
2014. márc. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Ez a ma 12:44 országgyűlölő érdekes ember lehet, nem tudom, hogy járt-e szerte a világon, mindenféle országban, én ugyanis jártam négy földrészen 20 országban, de a legszebb még mindig a magyar ezek közül! Ezt a szép földet nem lehet eleget bejárni.
2014. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
12:50 ugyan a kommented nem nekem szólt, de én is megjártam azért már ezt-azt. Nekem pl a Times Square, a Central Park, a korfui Paleokastritsa, Amszterdam belvárosa, a Trafalgar Square, vagy éppen a Kolosszeum jobban bejött, mint itthon bármi. Persze, ezekhez azért hozzátartozik az ismeretlen varázsa, de vannak szebb tájak is, mint Magyarország. Ettől függetlenül azért egy erős felsőközépkategóriának tekinteném az országot, mert vannak ennél sokkal-sokkal rosszabb helyek is. Egy országjáró túrában ettől függetlenül simán benne lennék. Abban nem az a lényeg, hogy milyen helyeket látsz, hanem inkább az, hogy miket csinálsz, kikkel beszélgetsz. Megismerni azt, hogy az ország különböző tájékain mennyire eltérően viselkednek, beszélnek az emberek (pl a Szögediek, vagy a somogy-zalai "Tedd be az ajtót" beszólások)
2014. márc. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Voltam már elég helyen hogy el tudjam dönteni Magyarország unalmas egyedül a balaton ami érdekes és ennyi, országgyűlölő nem vagyok csak nem vagyok oda érte azért különbséget tehetnél a kettő között, de a te dolgod fog a f@$zom vitatkozni hülyeségeken.
2014. márc. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

26os, akkor mi nem unalmas? Vagy mi van kulfoldon, ami itthon nincs?

a balaton... ez elcsepelt... pont az a korbeepitegt viz tetszik? Persze, szep to, meg jol megcsinaltak, de pl a velenceito elvezhetobb szerintem.. de azt ne mondd, hogy nagymarosrol atkompozni visegradra, es onnan felsetalni a varba unalmas... hogy vegigtekerni a Hortobagy pusztajan unalmas... lib3go a Janos hegyrol... miskolc4apolcaimbarlangfurdo... aggteleki csepkobarlang... szedardi borospincek.. tiszaviragzas.... tiszatura...

a fesztivalokrol nem is beszelve, elvegre it5hon a napos idoszakban tobb mint 200 fesztival van! (nem veletlenul Mo. Europaban a fesztivalok orszaga)

magyar lanyok... sok orszagban jartam mar, es talan a franciak neha elbuvoloek, az oroszok huncutkk, de a magyar lanyok akkor is a legjobbak:)


Mondom mi dezt ugy, hogy telibe szarom a nacionalizmust, es egy ontelt nemzetnek tartom a magyart.. de az orszag minden, csak nem unalmas!

2014. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Ezt nem is értem... mit lehet összehasonlítani mivel, vagy mit nem? Hogy lehetne más országhoz mérni ezt a szép magyart? Iszonyú szerencsések vagyunk, hogy remek helyen élünk! Nem azt mondom, hogy más ország nem szép vagy nem érdekes, de hangulatában, értékében a miénk verhetetlen! Jó, persze, a Balaton jutna nekem is az eszembe, ha a hazámról beszélnék valakivel, de nyilván van itt még nekünk Őrségünk, Észak-Zemplénünk, Dráva-tájunk, belső Domogyunk, Mecsekünk, sorolni is nehéz! És igen, voltam a trópusokon, Brazíliától Puerto Ricóig meg Thaiföldig, de azért a Káli medence veri ezeket! Moszkvától New Yorkon át Amszterdamig sok helyen voltam és mind nagyon érdekes, meg szép, de azért Budapest csodálatosabb mindegyiknél... szóval, nincs ilyen szép és jó hely mégsem! )))
2014. márc. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
Én pontosan ilyen vagyok: be akarom járni az országot, azok érdekelnek, mint téged, kedves kérdező. Nekem kifejezetten tetszenek a gondolataid, ámde... A volt barátnőmet is pontosan ez érdekelte, mégis kiábrándult belőlem. Ha ez alapján keresel pasit tehát, akkor nem biztos, hogy tartós lesz a kapcsolat, és ezt tudják a nálam egyébként sokkal tapasztaltabb férfitársaim is. Ha meg az a háttérszándékod - mint a volt barátnőmnek -, hogy a pasija anyagi támogatásával tudjon helyekre eljutni + meghivattatja magát, az le fog esni a férfiak többségének. Úgyhogy próbálkozz másképp, mert hülyék azért nem vagyunk! ;)
2014. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Tudjátok ezért nem találtok normális nőt, mert mindenkiről a rosszat feltételezitek. Anyagi támogatásra nincs szükségem, mert az utazást meg tudom fizetni, a városnézéshez nem kell pénz, ha meg fagyit akarok, megveszem magam. Utálom, amikor olyannal vádolnak, ami a fejemben meg sem fordult!

De a kérdés már amúgy is tárgytalan, inkább megpróbálok olyanok között keresni vállalkozó szellemű embert, akiket már ismerek. Én csak barátkozás céljából szerettem volna találni valakit, mert tudom, mennyi magányos ember van itt.

2014. márc. 16. 00:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!