Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez? Miért gondolja...

Miért van ez? Miért gondolja ezt mindenki?

Figyelt kérdés
Miért gondolja azt mindenki, hogy rossz az, ha valakinek vannak igényei, elvárásai a másikkal szemben? Mért nem ismeri el/fel senki azt, hogy akinek semmi elvárása nincs, az saját maga ellensége? Ennyire önbizalomhiányos lenne mindenki?

#férfi #ismerkedés #nő #igény #elvárás #önbizalomhiányos gyökér
2014. márc. 16. 15:39
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Felőlem bármivel viccelkedhetsz, de ezzel az eggyel ne. Vagy szerinted vicces dolog? Tényleg nem fogtátok fel, hogy nem kell a farkatok? Ekkora sokként ért ez a dolog?
2014. márc. 16. 16:10
 22/28 anonim ***** válasza:
Nem is adnám oda neked a farkamat, ezen most kérlek ne kapd fe la vizet megint. Van, aki kezelgeti nekem a répát :) Nem kell ennyire önérzetesnek lenni, nem akar mindenki megdugni, nyugi :)
2014. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Cigarettaszűnet!
2014. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Akkor mért írtatok ilyen szexuálisan fenyegető választ? És miért akkor, mikor már láthatóan kifogytatok az érvekből?
2014. márc. 16. 16:16
 25/28 anonim ***** válasza:
De semmi fenyegetőt nem írtunk. Semmi fenyegető nem volt benne. Olvasd el újra higgadtabban.
2014. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Így van. Semmi nem volt benne. Én nem fogynék ki soha semmilyen érvből amúgy, csak már nem tartottam érdemesnek az ott történő kommunikáció fenntartását.
2014. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Az volt benne, hogy jól meg fogtok dugni. Nekem ez igenis fenyegető! Én soha nem fekszek le idegennel, soha! Tehát ha egy idegen azt mondja, hogy jól megdug, akkor én azt fenyegetésnek érzem, mert el akarja venni az önrendelkezés jogát tőlem, mert persze fel sem merül az, hogy a beleegyezésem kell.
2014. márc. 16. 16:23
 28/28 anonim ***** válasza:
Szerintem neked kérdező orvosra van szükséged.
2014. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!