Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit tennétek a helyemben,...

Ti mit tennétek a helyemben, egy ilyen elutasítás után?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a lényeg, hogy van egy csaj, akivel egy középiskolába járunk, már régen felfigyeltünk egymásra, mikor megismerkedtünk, akkor éreztem, hogy nehezen nyílik meg a lány, érdemileg nem sikerült beszélgetnünk. Mondtam neki, hogy találkozzunk iskolán kívül, randizzunk de erre azt válaszolta, hogy neki már alakul egy fiúval valami (amiből nem lett semmi) továbbá azt, hogy nem vagyunk egy szinten (?) . Azóta egyszer beszéltem vele, ekkor láttam, hogy nagyon meglepődött a tanulmányi eredményeimen, céljaimon (felsőfokú nyelvvizsga, emelt érettségi, jó hozott jegyek, cél az egyik legjobb egyetem az országban), mivel jellegzetesen "kidobós" a külsőm küzdősport miatt. Azóta nem beszéltünk (több hónap) én nem is foglalkoznék vele, de látom, hogy mindig néz, persze próbál nem feltűnően, de egyértelműen észrevehető. Engem annyira nem zavarna ez az eset, csak így "nem évül el", hogy minden nap látom, jelenleg más lány nincs kilátásban. Ő nem kezdeményez, szerintem arra vár, hogy én lépjek, de ilyen bunkó visszautasítás után nincs hozzá ingerem. Ti mit tennétek?

Bocs, ha hosszú lett 18/F.


2014. márc. 17. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Hagyd. Mennyi van vissza, három hónap? Azt még bírd ki. Utána elmész egyetemre, tele lesz jobbnál jobb sunákkal, azok közül meg bármelyiket meg tudod hágni.


Hosszú távú kapcsolatra meg 25 alatti csajjal ne nagyon tervezz

2014. márc. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenebe, ha akkor igy dontott akkor valalja a kovetkezmenyet. Egyetemen lesz egy csomo jobbnal jobb csaj
2014. márc. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

1-es, te milyen szofisztikált vagy...

Kérdező, nagy valószínűséggel a lány megbánta,h elutasított...ha tetszik neked,adj egy utolsó esélyt a dolognak.

2014. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Hagyjad, a mai nők csak az elutasításban jeleskednek. Ha nem tetszik egy srác esélyt sem adnak. Bezzeg ha az a srác összejön egy másik nővel, akkor féltékenységből hajlamosak szétválasztani az ilyen párokat. Amúgy meg hiába nulla pontoztátok le az első, igazat mond azzal, hogy a 25 éves nők alattiak 90%-a nem alkalmas hosszabb kapcsolatra. A netes nők meg 35 éves korukig alkalmatlanok rá, sok éves tapasztalat (kb 20 db 30 körülivel randiztam, de egyik sem akart megállapodni, még mindig buliznának)
2014. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

3# te tuti, hogy egy lány vagy, aki álomvilágban él.

az elsőnek van igaza

2014. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#3: óó, igen, elhajtja a fenébe, bunkózik vele, de a srác majd legyen kedves, és megértő, mert a lány meggondolta magát.


Sorry, szivi, ez nem így működik. Egy esélyt kap mindenki, ha elszúrod, hát így jártál. Legközelebb, ha esélyed van valamire, ragadd meg, különben elúszik.


A 25 alattiakkal kapcsolatban meg sajnálom, de ez az igazság. 25 felett két lánnyal volt dolgom, mindkettő hűséges, aranyos, kedves, odaadó, nőies, stb... egy rossz szavam nem lehet egyikükre se.


25 alatt... hát, volt már pár. Előbb-utóbb mindenki elhagyott, mert "élni akar", vagy "neki ennél nagyobb magánszféra kell" (kéthetente találkoztunk), és még sorolhatnám napestig. A 25 fölöttiek már tudják, mit akarnak, és nem fognak össze-vissza kefélni...

2014. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hahaha 4-es. hát persze, hogy meg akarnak állapodni. csak valószínűleg nem veled.
2014. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7: Nem megállapodni akarnak, hanem egy pénzes malacot, akik megvesz nekik minden szart. Nézd már meg, hogy a 25 alatt házasodottak mekkora része marad együtt 5-10 évnél tovább
2014. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30 évesekről beszél a 4-es
2014. márc. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

egyébként a kérdező próbálja meg mégegyszer.

nem feleségül kell venni, nem olyan fajsúlyos döntés ez.

2014. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!