Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit tennétek a helyemben,...

Ti mit tennétek a helyemben, egy ilyen elutasítás után?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a lényeg, hogy van egy csaj, akivel egy középiskolába járunk, már régen felfigyeltünk egymásra, mikor megismerkedtünk, akkor éreztem, hogy nehezen nyílik meg a lány, érdemileg nem sikerült beszélgetnünk. Mondtam neki, hogy találkozzunk iskolán kívül, randizzunk de erre azt válaszolta, hogy neki már alakul egy fiúval valami (amiből nem lett semmi) továbbá azt, hogy nem vagyunk egy szinten (?) . Azóta egyszer beszéltem vele, ekkor láttam, hogy nagyon meglepődött a tanulmányi eredményeimen, céljaimon (felsőfokú nyelvvizsga, emelt érettségi, jó hozott jegyek, cél az egyik legjobb egyetem az országban), mivel jellegzetesen "kidobós" a külsőm küzdősport miatt. Azóta nem beszéltünk (több hónap) én nem is foglalkoznék vele, de látom, hogy mindig néz, persze próbál nem feltűnően, de egyértelműen észrevehető. Engem annyira nem zavarna ez az eset, csak így "nem évül el", hogy minden nap látom, jelenleg más lány nincs kilátásban. Ő nem kezdeményez, szerintem arra vár, hogy én lépjek, de ilyen bunkó visszautasítás után nincs hozzá ingerem. Ti mit tennétek?

Bocs, ha hosszú lett 18/F.


2014. márc. 17. 16:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen, lány vagyok..de nézd már meg,ha a kérdezőt annyira megbántotta a lány, akkor miért írt ki ide egy 10 soros kérdést,h mit tegyen?? Nyilvánvalóan még foglalkoztatja a dolog. Nem egy pisztolyt tartok a fejéhez,h rohanjon a csaj után,csak írtam,h ha érdekli,akkor adjon egy esélyt maguknak.


A megjegyzésem pedig nem a 25 év alattiakra vonatkozó elméletre ment (ami logikátlan szerintem,mert nem korfüggő,h ribi-e az adott nő...), hanem az ízléstelen szóhasználatra.


/3-as voltam/

2014. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is bele voltam esve egy csajba, aki nagyon megbántott... ennek ellenére a mai napig áldom magam, hogy nem jöttem össze vele, amikor érdeklődést mutatott :D
2014. márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
az tök mindegy, hogy te ennek örülsz, előző, mert itt két teljesen másik emberről van szó, akik még boldogok is lehetnek együtt egy darabig. a te döntésed nem örökérvényű az összes hasonlónak tűnő problémára.
2014. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazából nem zavarna, csak ez, ahogy fent is említettem, hogy minden nap látom, elég feltűnően figyel, vagy viselkedik a közelemben, ez gondolkodtat el.

Csak egy ilyen tapló visszautasítás után még én kezdeményezzek?

Meg a csaj jelleme is milyen lehet, ha ekkora prosztó?

Fordított helyzetben, ha én kosaraztam volna ki valakit így, akkor biztos elé állnák és megmondanám, hogy hibáztam, még ha utána se lenne semmi köztünk, akkor is magam miatt.

2014. márc. 17. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!