Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány suliban, akinek...

Van egy lány suliban, akinek udvarolgatok/gatnék. Nem tudom eldönteni hogy csináljam e, meddig keressem, ugyanis TETSZIK, de ő nem ad visszajelzést. Gondoltam pl. lehetne hogy ebédidőben, ha tudok mellé ülök vagy valami, mert nem tudom mit kéne?

Figyelt kérdés
Félek, hogy nem is tudom mitől, de nem merem megtenni; még ha ráveszem magam, akkor is mit kéne tenni utána? Jajj. Ez a "szia, hogy vagy? " és hasonló kérdésekkel semmit nem érek el, de akkor mit kéne?

2014. márc. 19. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is adj meg több kulcsszót! ;) másodszor keress valakit (ismerőst) aki jóban van a lánnyal (pl:osztálytárs, esetleg barátnő) és kérd meg őket hogy segítsenek! Például egy szituáció: ismerősöd odamegy a lányhoz beszélgetni valamiről és te odamész hozzájuk, vagyis az ismerősödhöz, de a lány is ott lesz. Az ismerős bemutat téged a lánynak, és ilyenkor lehetőleg mosolyogj rá! Köszönj neki, és innen már szerintem menni fog! Sok sikert nektek! ;)
2014. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mar ismerem,de sose tudtam vele beszelgetni rendesen. Az hogy odamegyek ismerosommel jo lehet,de hogy? Annyira felek tole nem ertem miert, hogy lehetne legyozni ezt a felelmet!?
2014. márc. 23. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Önbizalommal! A lányok többsége a magabiztos fiúkért van oda..tornázd te is fel az önbizalmadat!
2014. márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!