Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen igazságtalan a...

Miért ilyen igazságtalan a világ, hogy belsőre normális vagyok, de külsőre meg egy genetikai hulladék, egy szörnyszülött? És ez lassan megfertőzi a belsőm is.

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 19:34
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Nem értem...attól én még egy genetikai hulladék vagyok, hogy Neked se jött be az élet, most ez engem nem vígasztal...:D
2014. márc. 26. 20:39
 22/39 A kérdező kommentje:
Így van, a selejtesek, mint én, úgyis kihullanak, és gyerekük se lesz hogy továbbadják a rossz géneket, szerencsére.
2014. márc. 26. 20:42
 23/39 anonim válasza:
Igyekeztem arra utalni, hogy nem te vagy a nagy fekete folt a Földön... mindenki hordja a maga keresztjét, és mindenki megszenvedi azt, ami éppen elúszott.. szerintem Te már csak nyavalyogsz.
2014. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Én nem is azt írtam, hogy én vagyok az egyetlen ilyen defektes, csak arra hívtam fel a figyelmet, hogy milyen igazságtalan a világ. :)
2014. márc. 26. 20:45
 25/39 anonim válasza:
Nem igazságtalan a világ, inkább igazságos. Akkor lenne igazságtalan, ha belsőre sem lennél normális. Így inkább olyan kerek. Ha tudatlan lennél és buta, akkor hogy lenne igazságos, hogy még vonzó is akarnál lenni?
2014. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Hát de mégis mennyi tudatlan, buta, és külsőre mégis vonzó ember van? Nekik jött be az élet.
2014. márc. 26. 20:53
 27/39 anonim válasza:
Hogy érted, hogy nekik jött be az élet? Miben?
2014. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim válasza:
Gondolom, mert szotyiznak utánuk a lányok. :D
2014. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Hogyhogy miben? Annyi buta ember látok párkapcsolatban, családban, gyerekkel, normális életet élni. És a tudatlanságuk miatt boldogok is. Pedig tudom hogy nagyon sötétek. Na mindegy, megyek és beledőlök a kardomba.
2014. márc. 26. 21:16
 30/39 anonim válasza:
Szerencsére én nem ismerek buta embert. Mindenkiben van lehetőség valamilyen téren. Gondjai viszont mindenkinek vannak. Bár most, hogy így belegondolok? Végül is, az az ember, aki önmagát (nem tudatlanságból) genetikai hulladéknak nevezi és TUDJA, annak sok esze nem lehet.
2014. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!