Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezt mar nem birom tovabb....

Ezt mar nem birom tovabb. Soha nem fogok senkinek sem kelleni?

Figyelt kérdés

Mar kivan a tokom az egesszel! Mostanaban elkezdtem lanyoknal probalkozni es eleg kiabrandito a dolog. Egy lany meg csak arra sem meltatott hogy beszelgessen velen rogton elkuldott a busba. Utana egy masik csajjal ismerkedtem meg eleg jol haladt a dolog erre most o sem szeretne semmit. Ezek utan mit gondoljak? Igy is romokban van az egom ez meg tesz ra egy lapattal. A kutyanak sem kellek pedig nem vagyok egy undorito kibirhatatlan alak. Csak az eselyt sem adjak meg hogy megismerjenek. Hogyan tovabb? :/

20/F


2014. ápr. 3. 20:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ne ribiknel próbálkozz!
2014. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%

Két próbálkozás és feladod?

Akkor tényleg nem érsz sokat...


25\L

2014. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Próbálkozz másoknál. Mit tudsz csinálni?
2014. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Mr. Truth ***** válasza:
24%

Probálkozz fiuknál...


Vagy novessz tököt és mutasd meg hogy Férfi vagy és nem rázhat le téged egy akármilyen bige

2014. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Mi van? Ma "pasi siránkozó este" van? :)
2014. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
2 csaj elutasított és már kivagy? szedd össze magad :D
2014. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Te puha pocs
2014. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Mr. Truth ***** válasza:
#5 ilyenkor szégyellem h pasi vagyok... De sebaj... Ezért szeretem én a nőket :D
2014. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ügyesen kell.Pénzembernek mutasd be magad.Hidd el nem fog elküldeni,még ha nem is nézel ki annyira jól.Dobálozz azzal h kocsid van nagy házad,aztán gyorsan megdugod és ennyi.
2014. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
#8: nő vagyok, és nem tudom elviselni ha egy "férfi" sopánkodik. Főleg fiatalon. Előtte az élet, ha azt az energiát amit abba fordít hogy ezt átgondolja, megfogalmazza, leírja és nézegesse a válaszokat, arra fordítaná hogy tegyen azellen amiért siránkozik, már előbbre lenne :) (5-ös voltam)
2014. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!