Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezt mar nem birom tovabb....

Ezt mar nem birom tovabb. Soha nem fogok senkinek sem kelleni?

Figyelt kérdés

Mar kivan a tokom az egesszel! Mostanaban elkezdtem lanyoknal probalkozni es eleg kiabrandito a dolog. Egy lany meg csak arra sem meltatott hogy beszelgessen velen rogton elkuldott a busba. Utana egy masik csajjal ismerkedtem meg eleg jol haladt a dolog erre most o sem szeretne semmit. Ezek utan mit gondoljak? Igy is romokban van az egom ez meg tesz ra egy lapattal. A kutyanak sem kellek pedig nem vagyok egy undorito kibirhatatlan alak. Csak az eselyt sem adjak meg hogy megismerjenek. Hogyan tovabb? :/

20/F


2014. ápr. 3. 20:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Hogy tudott a Jóisten ennyire undorító valamit teremteni mint a női nemiszerv?"


Kezd meleg lenni a helyzet :) OMG ilyen lúzert...

2014. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Előbb fogok egy phaszt a számba venni úgy, hogy undorodom az egész szex dologtól és hetero vagyok minthogy én hozzáérjek egy ilyen undormány micsodához mint a női nemiszerv.
2014. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

22-es nagyon helyes, jól teszed!

Amúgy elárulom, nem vagy hetero, meleg vagy! Nem kicsit, nagyon!!!


[link]


Itt keresgélhetsz!

2014. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
19-es köszi a linket :-D A szőke orosz csajt megcsinálnám párszor..nem is értem te miről dumálsz itten.....
2014. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Nem meg tenyleg nem volt baratnom! Meg regebben nagyon csunyan megszivatott egy lany ami miatt nagyon sokaig nem is mertem kezdemenyezni... Most megprobaltam aztan megint csalodnom kellett!
2014. ápr. 3. 21:50
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem kell vele különösebben foglalkozni. Vedd, úgy hogy jobban jártál, hogy nem jött össze, mivel az ilyen 'maga sem tudja mit akar' típusú lányoknál előbb-utóbb beüt a krach.

Bármennyire más manapság a divat, meg az általános jelenség, nem leszel attól kevesebb hogy nincs barátnőd.

A kapcsolatban lévő ismerőseim nagy részénél egyértelműen látszik, hogy csak azért vannak együtt, hogy kívülre mutogassák a világnak: én különbb vagyok, mert van valakim.


Ezen kívül NE legyél túlságosan lelkiismeretes, és őszinte. Nem működik!

2014. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!