Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igénytelen ez a pasi? Összejön...

Igénytelen ez a pasi? Összejönnétek vele?

Figyelt kérdés

24 éves, de úgy néz ki, mint egy öregember. A hajának a fele ősz már (de ezt befestette most), stílusa egyáltalán nincs, olyan ruhákban jár, mint a nagyapám. A kerek nyakú pólójából a nyakánál kikandikálnak a hosszú szőrök. Amúgy még soha nem szőrtelenített, csak az arcán.

A lehelete egyszer büdös volt, de betudtam annak, hogy órák óta nem ivott... De a legutóbbi találkozásnál folyt az orra, már ott volt az orrváladéka, és beletörölte a pulcsija ujjába, onnan meg az oldalához törölte.


Mit gondoltok?


2014. ápr. 10. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem meztelencsiga és nem szőrtelenít miért lenne igénytelen? Az orrtörlős szájszagos dolog inkább utal rá, de mindenen lehet segíteni (Rágó, pzs...)
2014. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tudnátok együtt malackodni
2014. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azért a higiénia, és a késztetés, hogy korának megfelelően viselkedjen alap kellene, hogy legyen. Ha nem is maga miatt, a környezete miatt. Én megmondom őszintén, és pontozzatok le, nem bánom, én nálam egy ilyen mint pasi, nem jöhetne szóba, ha ennyi alapvető igényesség nincs benne, mégis milyen jövőképetek lenne együtt?
2014. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem elég igénytelen, hogy kilógnak a hosszú szőrök a pólójából.
2014. ápr. 10. 20:07
 5/15 anonim válasza:
Én szerintem elég valószínűen nem jönnék vele össze, de nem is ez a legfőbb, meg hogy hogy néz ki és mennyire igénytelen, hanem az hogy nem szereted Őt, és így szerintem felesleges. Nekem van olyan jó pasi ismerősöm akivel szerintem össze tudnék jönni, talán több is, de csak haverok vagyunk nem vagyok egyikükbe sem szerelmes, így nem reagálok a dolgokra. Én abban hiszek hogy a szerelemnek a kapcsolat előtt kell jönnie, nem utána, és ha szeretnéd őt, nem itt kérdeznéd meg, és nem ilyen "hangnemben" (nem mondtál semmi rondát, biztos érted) beszélnél róla. Szerintem keress tovább.
2014. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A több éves kapcsolatomban is képes voltam realisztikusan látni a dolgokat, pedig szerettem, ő volt a mindenem.

Ez nálam nem zárja ki azt, hogy ne szeretném.


Tény, hogy ezt a pasit nem szeretem, de pár találkozás után nem is fogom. De ha szeretném, tárgyilagos, érzelmek nélkül is ugyanezt írnám róla a jelenlegi helyzetében.


Engem nem vakít el a szerelem:)

2014. ápr. 10. 20:15
 7/15 anonim ***** válasza:

a hajról nem tehet

a póló alatti szőrszálak, szerintem egy 50 éves is odafigyel erre, de egy 40es tuti, hogy azért a kulturált megjelenés érdekében ahol nagyon nem illik, ott ne legyen kilógó szőrszál

nem ivott... azért ez nem ok a szájszagra, van rágó, mentolos cukorka

az orrfolyás na ez az ami igazán leírja őt.. oké, megfázott, van ilyen, de a pulcsi ujjába? ezt tényleg csak a nagyon igénytelenek csinálják


az öltözködése viszont sokat elárulhat róla, főleg ha nem törődik vele, mit vesz magára


Én csak 1 dolgot várok el, a kulturált megjelenést, ami igazán nem nagy dolog.

Szerintem ne foglalkozz vele, ha társaságban, vagy pl előtted se törődik a higiéniájával.

De amúgy mi tetszik benne?

2014. ápr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Magasról tesz rá, hogy milyen ruhát hord... Ez számomra amúgy érthetetlen.


Belsőleg tetszik... Neten kezdtünk el beszélgetni.

2014. ápr. 10. 20:18
 9/15 anonim ***** válasza:

szerintem valamiféle szociális problémája lehet, amit nem ártana kezeltetni, lehet h sokan átvágták, és tesz az emberek véleményére, vagy nem tudom mi miatt, de ez akkor se normális helyzet


meg nem véletlenül ismerkedik neten, abba is gondolj bele..

2014. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Na, én is neten ismerkedem:D Személyesen nem szeretek, egyből leírom magam a hülye arckifejezéseimmel, amit egy ismeretlenre vágok, ha leszólít... Na meg most időm sincs eljárkálni.
2014. ápr. 10. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!