Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Addig amíg nem találkozunk,...

Addig amíg nem találkozunk, nem is keres?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt találkoztunk először. Utána eltűnt, párszor csevegtünk, utána megint eltűnt. Ráírtam múlt héten, hogy mi újság vele. Válaszolt, randira hívott. Tegnap találkoztunk. Jól éreztük magunkat, úgy mint régen. Mondta, örült hogy írtam neki, és hogy újból találkoztunk, x napon szeretne újból. Igent mondtam. Direkt nem írtam tegnap neki a randi után, nem akartam nyomulósnak tűnni, reggel írt pár sort, válaszoltam, megnézte és már megint nem ír mint annak idején. Nem értem mi ez az egész, vagy csak én vagyok türelmetlen?
2014. ápr. 14. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

"reggel írt pár sort, válaszoltam, megnézte és már megint nem ír mint annak idején"


- Szinte egy örökkévalóság...

Könnyen lehet, hogy már ma is ír, de ha éppen nincs ideje ma válaszolni, abból sem kellene nagy ügyet csinálni.

2014. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fél hogy ráunsz.
2014. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!