Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy zárkózott pasinál van...

Egy zárkózott pasinál van esély rá, hogy nyitott legyen?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs mit tehetnék, már kezdem feladni, évek óta ismerem a pasit, ha barátkozik, akkor csak pasikkal, de nőkkel egyáltalán nem, soha. Azt elviseli, ha beszélek neki, de nem nagyon érdekli. Nem traktálom mindenféle hülyeséggel, sőt, ritkán szoktam csak beszélni vele, akkor is értelmes dolgokról, leginkább a közös szakmai dolgokról olyankor.

Azt látom rajta, hogy van mikor mosolyog, utána meg hirtelen megváltozik és olyan zárkózott lesz, csak tőmondatokban válaszol, de szerintem ha nem mennék néha oda hozzá, soha nem is beszélnénk, ha rajta múlna :/ Mintha nem akarna lányokkal kommunikálni, pedig minden más tekintetben rendbe van a pasi, értelmes, emberséges, okos, jó is néz ki... Meg fog valaha is változni?


2014. ápr. 25. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán baromira nem érdekled, azért ilyen. Más lánnyal lehet nyitottabb lenne.
2014. ápr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt lehet,hogy nem érdekled,másrészt az is lehetséges,hogy van valakije,és nem igazán figyel más nőkre.
2014. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de szerintem egyszerűen csak nem jössz be neki, különben érdeklődőbb lenne.
2014. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked kell megpróbálnod megnyitni, ha érdekel téged a srác. Amennyiben ügyes vagy összejön.
2014. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs barátnője, és ahogy írtam, a többi nő felé sem mutat érdeklődést, tehát ha én nem is jövök be neki, az egy dolog, de más nőkkel is ilyen.
2014. ápr. 25. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:

En megprobaltam megvaltozni de nem sikerult :( En a helyedben megmondanam neki, hogy kedvellek. Akar facen is. Ha kolcsonos majd kezd valamit az infoval...


Ami pedig azt illeti lehet, hogy tenyleg nem erdekled, de az is lehet, hogy csak fel a lanyoktol. Ha zavartan viselkedik a kozeledben mintha nem tudna mit is keresek en itt(megis azon kapod, hogy gyakran felbukkanik vagy nem sietos neki a tavozas), tetova, nem talalja a szavakat akkor az utobbire tippelnek.


Nezd, en nem azt mondom, hogy udvarolj neki, mert az nyilvanvaloan nem a te dolgod, hidd el nincs is ra szukseg. Csak biztasd egy picit vagy ha ugy jobban tetszik add meg neki a kezdo lokest.


Azt pedig dontsd el te magad, hogy eleg fontos e o neked, hogy bator legyel erte egy picit.Ha igen azt kivanom legyen szerencsed es legyetek nagyon boldogok.

2014. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!