Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csak addig volt jófej,...

Miért csak addig volt jófej, amíg nem kezdtem el vele szemezni? Ez egyértelmű elutasítás?

Figyelt kérdés

Előtte többet mosolygott, viccelődött, most meg azóta, hogy szemezünk, sokkal csendesebb, meg mogorvább. :(

Tudom, hogy mindenki más, de nem inkább kedvesebbnek kéne lennie? Vagy ha nem tetszem neki, akkor ne szemezzen vissza és azt érteném...

Szerintetek miért lett furább? Fiúról van szó.

Köszi előre is! :)



2014. máj. 3. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet neki ennyi épp elég volt , hogy fényezze az ego-t :)
2014. máj. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is ettől félek.:/

Ha tetszenék, nyitottabb lenne.

2014. máj. 3. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet már nem tetszel neki eléggé. Van akinek csak az egojának kell az állandó udvarlás, aztán ha komolyabbra fordulna a dolog sajnos meghátrál, mert ő sem gondolta komolyan a szemezést...
2014. máj. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg gőzöd sincs arról, hogy mi az a szemezés.
2014. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De akkor csak azért mennek bele egyesek a szemezésbe, hogy játszadozzanak!? Ez görénység.:(
2014. máj. 3. 17:01
 6/6 A kérdező kommentje:
De tudom mi az, ennyire nem vagyok hülye. Nem arról van szó, hogy véletlen rám néz és én félreértem.
2014. máj. 3. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!