Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy egy pasi,...

Miért van az, hogy egy pasi, akivel nagyon jóban vagyok, vonzódunk egymáshoz, egyszer közeledik, aztán meg két lépést hátrál?

Figyelt kérdés

Egyszer mosolyog, odajön hozzám az utcán, keres stb., máskor meg mintha tartaná a távolságot.


Összezavar ezzel.



2014. máj. 9. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nem érzi biztonságban magát, meg kell szelídíteni és éreznie kell, hogy biztonságban van melletted:D Ez nem csak pasiknál van így, hanem nőknél is:D
2014. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert jólérzi magát Veled, de ugyanakkor fél is Tőled éppen ezért... :-) Hogy miért? Mert


"Se Veled, Se Nélküled... ...Élni Nem Tudok..." :-)

2014. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én vagyok így egy nővel, mert idősebb, gyerekei vannak, elvált és kapcsolatban volt/van, és nem tudom vevő lenne e rám vagy sem, de abbam se vagyok biztos, hogy be merném vállani az ő érdekében, mert nem akarok neki újabb csalódást okozni. Nem tudom most kezdeményezzek vagy se, mindenesetre úgy van hogy ha alkalom van a közelében vagyok, de amikor már kezd az érzéseim miatt nagyon sz*r lenni akkor lépek egyet hátra.


Így lehet ez a se így se úgy kapcsolatszerűség amit jelenleg inkább neveznék afféla haverságnak.

2014. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És én mit tehetnék?


Mert az a helyzet, hogy sajna sokat dolgozik, nem igazán beszélünk mostanában, személyesen nincs ideje, neten nincs fent. Eddig máshogy volt, szinte napi szinten beszélgettünk. Olyan kilátástalan helyzet ez az egész...

2014. máj. 9. 14:20
 5/7 anonim ***** válasza:
4 Ha hiányzol a pasinak, meg fog találni.Ha szereted, meg ki tudod várni türelemmel.
2014. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én türelmes vagyok, de kétségek között összezavarodva lenni huzamosabb ideig nem olyan jó érzés.


Legutóbb mikor taliztunk futólag olyan rossz volt, hogy csak köszönt és kész. Semmi más. Láttam, hogy bámult utánam, mikor félrepillantottam.

2014. máj. 9. 14:26
 7/7 anonim válasza:

nem vagy ezzel egyedül :D

ez majdnem ilyen barátság extrákkal kapcsolat. Amikor a fiùnak bátorìtásra van szüksége, ezèrt ìrj neki, vagy hìvd fel gyakran.. :)

2014. júl. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!