Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az ilyen társkeresőkön mint a...

Az ilyen társkeresőkön mint a (badoo, csajok és pasik) nektek is csak a kövér és feltűnően csúnya lányok jelölnek vissza, hogy "találkozna veled" vagy hogy "igent mondott rád" vagy "bejössz neki" (lent részletek)?

Figyelt kérdés
Csak azért tűnt ez fel, mert a szép lányok akármit csináltam nem igazán voltak vevők semmire, vissza sem írtak pedig nem sablonnal nyitottam, úgyhogy kitaláltam hogy bejelölök mindenkit hogy találkoznék vele, hogy bejön, egy szóval mindenkire rányomtam, hogy "IGEN" és azt vettem észre, hogy sorra jelöltek vissza lányok, de kizárólag brutálisan igénytelen, kövér és taszító lányok. A szép lányok senkire nem jelölnek így igent, csak a csúnyább, kövér és igénytelen lányok jelölgetnek srácokat ilyen oldalakon szerintetek?

2014. máj. 15. 20:29
1 2
 11/11 anonim válasza:

Valószínűleg a szép lányok azért nem tetszikeltek vissza, mert nem csinálták azt, mint te, hogy a "csúnyákat" is betetszikelik.

(A szépség a kisugárzásban rejlik. Nem mindenkinek az jön be, aki külsőre tökéletes)

2016. jún. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!