Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kerulhetnek kozelebb...

Hogyan kerulhetnek kozelebb hozza?!?!?!

Figyelt kérdés
Van egy uj tanar az iskolamban, 1eve tanit nalunk. En 19eves vagyok o maximum 30eves lehet. Soha nem voltam meg ilyen helyzetben, miota odakerult az iskolaba nem tudom levenni rola a szemem. En iden ballagtam el, jovore meg van egy technikusi evem, eddig nem tanitott, jovore fog (hacsak nem megy el az iskolabol, mert hallottam ilyesmit) .. Szoval hogyan ismerhetnem meg hogy az megis ne legyen gaz es ciki ?! Nem tudom kiverni a fejembol viszont tudom hogy valoszinuleg egy tanar nem kezd egy diakkal es en sem kezdenek a tanarommal viszont most tanacstalak vagyok ! Kerlek segitsetek !

2014. máj. 17. 01:21
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Toletek sem leszek okosabb .. :)
2014. máj. 17. 01:58
 12/24 anonim ***** válasza:
Egy történet egy lánnyal aki nem lett okosabb egy ilyen oldaltól. Nyerő lenne!!!
2014. máj. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Zsebvirág ***** válasza:
Ez sztem megy most már a Házon Kívülbe :D
2014. máj. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Tilos a tanárnak a tanulójával bármiféle szorosabb kapcsolatot létesíteni! Tilos, tehát büntetendő cselekmény! Nem vicc! Ábrándozhatsz róla, de sose fog megtörténni, és ezt jobb, ha észben tartod!
2014. máj. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Bevonjuk a hatóságokat! Ha nyerek a lottón ebből olyan film lesz.
2014. máj. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Ha elvégzed a sulit, és még megmarad az érzelem, és a tanár is kedvel téged, akkor minden további nélkül heppyend lehet a dologból, de amíg a tanulója vagy, addig semmiképpen nem lehet ebből semmilyen kapcsolat, mert ha észreveszik (márpedig eddig minden tanár-tanuló kapcsolat lelepleződött), akkor a tanárt nemcsakhogy kirúgják a suliból, de még börtön is vár rá. Ez törvény. Tehát a tanárod nem fogja az állásást egy kislányért kockáztatni. És te se csábítgasd, mert ha lebuktok, a lelkeden fog száradni, ha elrontod a te saját, és a másik ember életét.
2014. máj. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
mi fogott meg benne ennyire?
2014. máj. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Egérfogó?
2014. máj. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
A töritanárom most vette feleségül egy volt tanítványát nemrég :) Szóval igenis vannak ilyenek.
2014. máj. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Csak ez már mind történelem!
2014. máj. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!