Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kerulhetnek kozelebb...

Hogyan kerulhetnek kozelebb hozza?!?!?!

Figyelt kérdés
Van egy uj tanar az iskolamban, 1eve tanit nalunk. En 19eves vagyok o maximum 30eves lehet. Soha nem voltam meg ilyen helyzetben, miota odakerult az iskolaba nem tudom levenni rola a szemem. En iden ballagtam el, jovore meg van egy technikusi evem, eddig nem tanitott, jovore fog (hacsak nem megy el az iskolabol, mert hallottam ilyesmit) .. Szoval hogyan ismerhetnem meg hogy az megis ne legyen gaz es ciki ?! Nem tudom kiverni a fejembol viszont tudom hogy valoszinuleg egy tanar nem kezd egy diakkal es en sem kezdenek a tanarommal viszont most tanacstalak vagyok ! Kerlek segitsetek !

2014. máj. 17. 01:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
19-es: a VOLT tanítványát, de nem a jelenlegit! ez nagy különbség!
2014. máj. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Amint írtam, amint írtam eddig még nem tanított, talán az utolsó technikusi évemben fog jövőre (hacsak nem megy el most év végén). Csak az érdekelne, hogy honnan tudhatnám meg azt, hogy ha esetleg elmegy vagy vége a jövő évnek és befejeztem az iskolát érdemes e tovább gondolnom rá.. Mivel nem tanít csak a folyosón találkozunk, mindig összeakad a tekintetünk de ez nem hinném hogy jelent valamit.

#17-nek ! Az fogott meg benne, hogy szereti azokat a dolgokat mint én, és bár teljesen más a külseje mint amit én valaha elképzeltem magamnak, mégsem tudom levenni róla a szemem ha a közelemben van.. Elég megmagyarázhatatlan..

És nálunk is épp most házasodik az egyik tanárunk a volt diákjával ... :)

2014. máj. 17. 13:55
 23/24 Zsebvirág ***** válasza:

Csak, hogy tisztázzuk:


Volt diák=kijárta az adott iskolát minden szinten (érettségi meg volt, szakmát is megszerezte ott, stb.) és már nem lehet újra a diákja.


Ha ezt a ,,státuszt" eléred akkor igen, járhattok, de addig amíg fenn áll az, hogy Te még szeptembertől is ott tanulsz akkor addig nem járhattok, mert az bűncselekménynek számít!

2014. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Tehát hogy újra tisztázzam : amíg a diák-tanár kapcsolat van, NEM akarok tőle semmit !!! Az érdekel, hogy utána hogyan ismerhetném meg jobban stb.. Mert mivel még nem tanított nincs vele semmilyen személyesebb kontaktom, talán egyszer beszéltünk 2szót 1év alatt ..
2014. máj. 17. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!