Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti mikor nem írtok...

Lányok! Ti mikor nem írtok vissza egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy lánnyal, de csak kb. 5 naponta ír vissza. Azt hinném le akar rázni, de nem, mert kedvesen ír vissza és sokat és még érdeklődik is. Igaz ez idő alatt többször is fent van... Szóval nem értem.

2014. máj. 19. 12:37
 1/6 anonim válasza:
Ezt én se értem, de én akkor nem írok vissza, ha például nem kérdezz semmit és amit írt arra se lehetne normálisan reagálni. Vagy mikor baromságot kérdezz :D
2014. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert nem mindig vagyunk jó hangulatunkban.
2014. máj. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hmm... bizonyos szempontból magamra ismertem. :D


Lássuk csak... magamból kiindulva, ha már egyáltalán veszem a fáradtságot és visszaírok valakinek, gyakoriságtól függetlenül, az csak jót jelent, legalábbis az esetek 90%-ban csak annak írok vissza, aki tetszik, szimpatikus, lényeg, hogy megfogott.


Hogy miért nem írok sűrűbben? Jómagam speciel azért, mert tudom, hogy sok időt vesz ez az irkálgatás (mire összeszedem, megfogalmazom a gondolataimat, stb.), pláne, ha a másik fél még online is van és rögtön válaszol... órákat képes vagyok rászánni, holott többnyire lenne fontosabb dolgom is (pl. tanulás), utána meg sokszor szarul érzem magam, hogy miért nem tanultam. Sajnos nagyon is jellemző rám, hogy elcseszem az időmet és mindent az utolsó pillanatra hagyok. :S


Nem tudom mennyire volt érthető, de nálam például ez a legfőbb oka a ritka visszajelzésnek. A másik meg, hogy nem kenyerem az online csevegés, az élő beszéd híve vagyok, arra, ezzel szemben, a legkevésbé sem sajnálom az időt.

2014. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát élőben sajnos nem tudok vele találkozni. :(
2014. máj. 19. 12:58
 5/6 anonim válasza:

Mért nem tudsz vele találkozni? olyan messze van?

Szerintem van az elhatározás, és vannak a kifogások.

2014. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én az 1-essel egyet értek minden mértékben, vagy lehet, hogy elfelejtek visszaírni esetleg nem tetszik annyirsa :D
2014. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!