Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A haverom adta csajozási...

A haverom adta csajozási tanácsnak, hogy legyek bunkó a csajokkal és ne foglalkozzak velük. Biztos jó tanácsok ezek?

Figyelt kérdés

Neki már volt 5 csaja is! Igaz, hogy csak 2-3 hónapra, de akkor is sikeresebb mint én!


Én dicsérem a lányokat, meg udvarias vagyok hozzájuk, figyelek rájuk! És azt szoktam erre kapni, hogy "Jajj, aranyos vagy! :)"

Na ez a baj! A lányok azt szeretik, aki nem nyalizik nekik, akiknél úgy érzik, hogy "ez a fiú lesz.r engem! Engem nem lehet lesz..ni!" és akkor annál jobban tapadnak majd rád!


Azt mondta, ne nyalizz nekik! A lányoknak az jön be, aki "tapló rossz fiú!" aki felveszi a napszemüveget, neki dől a falnak, és úgy csinál mintha nem is érdekelné a csaj!

Aki leül valahova felteszi a lábát az asztalra, és sza.ik bele mindenkibe! - Na ezeket szeretik a lányok, nem azt aki oda megy,hogy "Tetszik a hajad!" Ilyenkor csak röhögnek rajtad, hogy milyen szánalmas vagy!


Akkor mit tegyek? Hogy viselkedjek?

-Nem mész oda sose egy csajhoz sem! Ha akar tőled valamit majd Ő jön oda! Te nem vagy egy pincsi aki oda megy nyalizni!

Ha megkérdezi hogy Jól áll-e neki az új haja, vagy ruhája, mond azt, hogy "Nem tudom, tök mindegy!" - Ezeket a lányokat mindenki dicséri orrba-szájba! Nem fogja hagyni, hogy Te ne növeld az önbizalmát, még jobban provokálni fog!

-Ha elkezd bámulni, nézz el más merre, tégy úgy, mintha lesz.nád! Oda fog jönni, és szóba állni veeld, mert nem tudja mire vélni, hogy direkt nem figyelsz rá!

- Ha kérdeznek tőled valamit, várj pár mpet és majd mondd azt, hogy "Mi, nem figyeltem!" - Felbosszantja őket, hogy nem figyelsz rájuk, és még jobban rád fognak tapadni!


Biztos jó tanácsok ezek? Nekem elég bunkónak tűnnek! De már mondta több mindenki, hogy ha lesz.rod a lányokat, akkor tapadnak, ha mész utánuk, ott hagynak!


Tényleg azok jönnek be a lányoknak, akik tesznek a fejükre? Tényleg akkor fogom őket érdekelni? És tényleg ne nyalizzak a lányoknak?

18/F



2014. máj. 26. 19:01
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
#2-es :D Mondd el nekem,hogy tudtam felizgatni két lányt neten keresztűl,kép nélkűl? :D 15/F
2015. aug. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!