Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A haverom adta csajozási...

A haverom adta csajozási tanácsnak, hogy legyek bunkó a csajokkal és ne foglalkozzak velük. Biztos jó tanácsok ezek?

Figyelt kérdés

Neki már volt 5 csaja is! Igaz, hogy csak 2-3 hónapra, de akkor is sikeresebb mint én!


Én dicsérem a lányokat, meg udvarias vagyok hozzájuk, figyelek rájuk! És azt szoktam erre kapni, hogy "Jajj, aranyos vagy! :)"

Na ez a baj! A lányok azt szeretik, aki nem nyalizik nekik, akiknél úgy érzik, hogy "ez a fiú lesz.r engem! Engem nem lehet lesz..ni!" és akkor annál jobban tapadnak majd rád!


Azt mondta, ne nyalizz nekik! A lányoknak az jön be, aki "tapló rossz fiú!" aki felveszi a napszemüveget, neki dől a falnak, és úgy csinál mintha nem is érdekelné a csaj!

Aki leül valahova felteszi a lábát az asztalra, és sza.ik bele mindenkibe! - Na ezeket szeretik a lányok, nem azt aki oda megy,hogy "Tetszik a hajad!" Ilyenkor csak röhögnek rajtad, hogy milyen szánalmas vagy!


Akkor mit tegyek? Hogy viselkedjek?

-Nem mész oda sose egy csajhoz sem! Ha akar tőled valamit majd Ő jön oda! Te nem vagy egy pincsi aki oda megy nyalizni!

Ha megkérdezi hogy Jól áll-e neki az új haja, vagy ruhája, mond azt, hogy "Nem tudom, tök mindegy!" - Ezeket a lányokat mindenki dicséri orrba-szájba! Nem fogja hagyni, hogy Te ne növeld az önbizalmát, még jobban provokálni fog!

-Ha elkezd bámulni, nézz el más merre, tégy úgy, mintha lesz.nád! Oda fog jönni, és szóba állni veeld, mert nem tudja mire vélni, hogy direkt nem figyelsz rá!

- Ha kérdeznek tőled valamit, várj pár mpet és majd mondd azt, hogy "Mi, nem figyeltem!" - Felbosszantja őket, hogy nem figyelsz rájuk, és még jobban rád fognak tapadni!


Biztos jó tanácsok ezek? Nekem elég bunkónak tűnnek! De már mondta több mindenki, hogy ha lesz.rod a lányokat, akkor tapadnak, ha mész utánuk, ott hagynak!


Tényleg azok jönnek be a lányoknak, akik tesznek a fejükre? Tényleg akkor fogom őket érdekelni? És tényleg ne nyalizzak a lányoknak?

18/F



2014. máj. 26. 19:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Akkor mi a vonzó? A folyamatos bókolás nem hiszem, hogy az lenne, mert abból úgyis kapnak dögivel.
2014. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

olyan bók kell, amin meglepődik. annak mindenki örül. sok kis apró figyelmesség. emellett pedig őrizd meg a függetlenség látszatát, hogy neked vannak más dolgaid is, és nem akarsz mindenáron belecsimpaszkodni.


#előző előtti

2014. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha agyba-főbe bókolsz az egy idő után sok lehet és zavaró. De ha lesz*rod a csaj fejét egy idő után ő is le fogja a tiédet.
2014. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

"Neki már volt 5 csaja is! Igaz, hogy csak 2-3 hónapra"

No, itt van az eb elhantolva. Hidd el, hosszú távan a bunkóság nem kifizetődő.

2014. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%
ááá, a mai csajoknak nem az kell. nekik FÉRFI kell, aki ha olyanja van, oda vágja őket hanyatt de szó nélkül, hogy nem felejtik. az meg egyértelmű, hogy ha nem foglalkozol velük és flegma páwa vagy, naná jobban akarnak, hiszen elérhetetlenebb vagy. nálunk is az egyesületben, az összes nagyon bunkó srác dobálja a csajokat, a kicsit is szerényebbek meg szinte nem is csajoznak. nekem már több lány is bevaLLOTTA, HOGY PONT EZ IZGATJA ŐKET NAGYON, hogy nem olyan egyszerű megkapni, na meg egy fiútól el is várja, hogy legyen egy vadállat. a kis szerény, udvariaska nem menő (bár nem csak manapság, régen se volt ez másképp, csak pszichológia)
2014. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
persze, természetesen megfelelő külsővel és kellő egóval (kicsit se baj, ha nagy, sőt, vonzó, izgató, csak azért nyilván kell hozzá egy alap)
2014. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
89%

Na, Drágáim, anyátok válaszol (42/nő). Szóval egy csajnak/nőnek leginkább az jön be, ha MEGHALLGATOD. A bunkóskodás ideig-óráig piszkálhatja a csőrét (mármint az egyszerűbb lányoknak), hosszútávon nem nyerő. A bók meg egy okos lánynak akkor jön be igazán, ha látszik rajtad, hogy őszintén mondod (tehát csak akkor, ha valóban úgy gondolod - a kevesebb néha több).

Tehát hány szád van? És hány füled? Pontosan ebben az arányban használd. Sok sikert!

2014. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%

Hát nálam ilyen tanácsokkal biztos, hogy semmire nem mennél/menne senki..


"- Nem mész oda sose egy csajhoz sem! Ha akar tőled valamit majd Ő jön oda! Te nem vagy egy pincsi aki oda megy nyalizni!" - abba hogy odamész egy csajhoz beszélgetni, szerintem még semmi pincsiség nincs


"Ha megkérdezi hogy Jól áll-e neki az új haja, vagy ruhája, mond azt, hogy "Nem tudom, tök mindegy!" - Ezeket a lányokat mindenki dicséri orrba-szájba! Nem fogja hagyni, hogy Te ne növeld az önbizalmát, még jobban provokálni fog!" - személy szerint ha nekem ilyet mondana, azt venném ki belőle, hogy nem érdekli, mint ahogy én sem, ezért otthagynám..


"-Ha elkezd bámulni, nézz el más merre, tégy úgy, mintha lesz.nád! Oda fog jönni, és szóba állni veeld, mert nem tudja mire vélni, hogy direkt nem figyelsz rá!" - ugyanaz, mint az előzőnél. itt az első mondatot max szakítás után használnám..


"- Ha kérdeznek tőled valamit, várj pár mpet és majd mondd azt, hogy "Mi, nem figyeltem!" - Felbosszantja őket, hogy nem figyelsz rájuk, és még jobban rád fognak tapadni!" - és megint ugyanaz.. ha nem figyelsz rá, miért várod el hogy ő figyeljen? hogy érdekeld ?


szerintem legtöbb lánynak az olyan fiúk jönnek be, akiknek van humoruk, bókolnak - de egyiket sem viszik túlzásba, mert néha az is sok tud lenni.. legyen határozott, de ne bunkó.. :)

2014. nov. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%
Nem. Ez nem bunkóság kérdése. Egy lány szereti,ha törődnek vele. Hidd el csak az "alja" népnek jön be a bunkóság. Olyanoknak,akik önmaguk is azok.
2015. márc. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
29%
igaza van a haverodnak, de ez egy alapvető pszichológiai jelenség. természetesen a csajoknak is mindig az kell jobban, akit nehezebb megszerezni és csak max ábrándozhatnak róla, annyira le se ..ja őket. hát az élet már csak ilyen ....
2015. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!