Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Honnan lehet tudni, hogy egy lány kéreti magát, mert nem akarja könnyen megszerezhetőnek mutatnia magát vagy hogy eleve nem is érdekli a fiú?

Figyelt kérdés
Mert én például bírom, ha egy lány nem veti magát elém, hanem úgymond "ki kell érdemelni". Viszont érdekelne, hogy mi a különbség, ha eleve azért tart távolságot, mert nem akarja a közeledésem. Milyen különbség van ilyenkor a lány viselkedésében? Honnan tudom, hogy a lány csak épp nem küld el a f...ba vagy akarja, hogy "küzdjek érte"?
2014. jún. 8. 02:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érdekled a lányt, akkor nem fog magától beszélgetést/találkozást kezdeményezni, nem fogja megkérdezni mi van veled, hogy vagy, mit csinálsz stb. Magyarul nem fog érdeklődési jelzéseket küldeni.


Ha viszont érdekled, de nem akarja, hogy könnyűvérűnek tűnjön, akkor igyekszik valamilyen viselkedéssel kiprodukálni, hogy kezdeményezz te. Érdeklődik, de nem hódol be. Keres, de nem telepszik rád. Szolidan viselkedik, de mosolyog a mondandódon, derűvel áll hozzád, és olykor próbál is megérinteni heccből vagy akármilyen más indokkal. A lényeg, hogy ha nem vagy gyökér, rá fogsz érezni, hogy kellenél neki.

2014. jún. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem tudja eldönteni, hogy csak szexre kell-e neked... Én például így vagyok épp egy sráccal, nekem ő nagyon-nagyon tetszik, de egyelőre nem válaszolok egyértelműen az ő egyértelmű viselkedésére, mert próbálom felmérni, hogy mi lehet igazából a fejében :) (Szóval össze-vissza ködösítek lényegében)
2014. jún. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és egyetértek az első válaszolóval :) néha azért pár gesztusból megállapíthatóvá teszem, hogy érdekel ő engem :)
2014. jún. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha azt akarom, hogy kicsit fusson, akkor picit közeledek és többet távolodok, de ha nem érdekel, azt kerek perec megmondom neki, hogy hagyjon békén, mert ha fejre áll, akkor sem lesz köztünk semmi.
2014. jún. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehonnan nem lehet tudni, ez a lutri a dologban. Az esetek többségében olyan kocsi után szaladsz ami soha nem fog felvenni...
2014. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!