Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy kívánatos...

Mit tegyek, hogy kívánatos legyek a pasik szemében?

Figyelt kérdés

Nem figyelnek fel rám, nem szólnak be, nem kapok pozitív, vagy egyáltalán bármilyen visszajelzést... Diszkóban is csak egyszer voltam egy baráti társasággal, mondanom sem kell, hogy kb. le se sz*rták a fejemet... Komolyan, azt sem bánnám, ha zaklatnának, csak érezném már végre, hogy engem, mint nőt valaki vonzónak talál. Szabályosan éhezem az elismerésre, a bókokra, de sosem kapok. Ha mégis bókolna valaki interneten (hol máshol ugyebár), az esetek 90%-ában aranyosnak neveznek, szépnek csak ritkán, szexinek meg soha. Arról nem is beszélve, hogy azok, akik bókolnak nekem javarészt olyan alakok, akik mellett lazán elmennék az utcán, jellegtelen, szürke, unalmas tucatsrácok, akik minden bizonnyal aligha voltak (mostanában) nővel, ergo az ő véleményükre úgy vélem aligha érdemes adni.


Tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok csúnya, ugyanakkor különleges szépség sem, az ismerőseim helyes, aranyos lánynak tartanak. Mellesleg többnyire nem öltözöm kirívóan (ezen mondjuk próbálok változtatni, aztán próba cseresznye), többnyire nadrágot hordok, néha szoknyát is, de bármit is viseljek, jó ha évente 1-2 "jelet" kapok a fiúktól/férfiaktól a tetszésük kivívását illetően. Miért lehet tehát az, hogy ennek fejében sem figyel fel rám senki? Akárhogy is, elegem van már abból, hogy voltaképp láthatatlan vagyok a pasik számára!


20/l



2014. jún. 9. 22:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Semmiből, szerintem félreértett valamit ez a kedves válaszoló.


Amúgy semmi kivetnivaló nincs abban, amit érzel, csak szeretethiányod van.. megértem.

2014. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Abból, hogy nem adsz az átlag tucatfiúk véleményére,ergo neked is csak a menő pasik kellenek, de azok nem törődnek veled, és jössz ide sírni.
2014. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos némi (?) felszínesség valóban akad bennem, ezt aláírom, csak azt nem értettem, hogy miből szűrte ezt le, de így már világos.


Nem is azzal van gond, hogy tucatfiúk, hanem hogy ebből kifolyólag kb. mindenkinek kétségbeesetten bókolnak, hátha a számok törvénye alapján horogra akad egy csaj. Gondolom én, de ha nem így van, cáfoljatok rá, mert sajnos hajlamos vagyok rá, hogy konkrétumok híján a képzeletemre hagyatkozzak.

2014. jún. 9. 22:58
 14/21 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, hogy szívesen megnéznélek. Kizártnak tartom a leírtak alapján, hogy nincs benned semmi szexuálisan vonzó dolog.
2014. jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%
próbálj meg lefogyni az sokat segíthet
2014. jún. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Benne van az is a pakliban, amit írsz, hogy azért bókolgatnak a szürke jellegtelen srácok,hogy hátha horogra akadsz, de lehet,hogy komolyan gondolják, nem tudni. Egyébként megnéznék rólad én is egy képet, úgyhogy tölts fel egyet, és nyomd a linket. Különben meg lehet,hogy nem veszed észre a jeleket.
2014. jún. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ööö... nem vagyok kövér, abszolúte átlagos alakom van. Viszont, ha már itt tartunk, inkább csak formásodni, feszesíteni szeretnék, mert az bizony rámférne. :S
2014. jún. 9. 23:13
 18/21 anonim ***** válasza:
Nyomass képet,megmondjuk a tutit!
2014. jún. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Jo kerdes, ugyanez a problemam...:D

23L

2014. jún. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, mint te :( Egyszer hívott egy egy pasi valahova, aztán kiderült, hogy barátnője van, szóval ő se akart semmit tőlem.
2014. jún. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!