Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes még várnom vagy...

Érdemes még várnom vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek úgy tünt, hogy én is bejövök. Egyszer beszéltünk de azóta semmit sem lép. Várjak még vagy felejtős a dolog?

2014. jún. 12. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el.
2014. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert az, hogy te lépj nem is játszik? Ha kell neked, szerezd meg, vagy másé lesz!


Ha megpróbálod és közönyös marad, hát nem jössz be. De az, hogy 1x beszéltetek... ne haragudj, semmit sem jelent.

2014. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kiegészíteném azzal, hogy ha csak első alkalommal beszéltetek és felszínesen azt is... attól te ne várj semmiféle lépést. Beszéltem már sok lánnyal, de nekem az édes kevés lenne ahhoz, hogy akarjak is tőle valamit.

Keresd a társaságát gyakran, beszélgessetek sokat. Ha kialakul valami, akkor nyert ügyed van.

2014. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs a tripla hozzászólás miatt, csak azért gondolkodtatott el annyira a dolog, mert volt egy hasonló helyzetem. Volt egy lány aki sokáig nagyon bejött, minden alkalommal Őt néztem amikor találkoztunk... Néha úgy éreztem a tekintetünk is összeakad. Néha zavarba is jöttem, néha talán Ő is.

Aztán 1x odajött valami hétköznapi témáról beszélgetni és elcsevegtünk.

De ennyi. 1x próbáltam vele én is beszélgetni egy közös programon (nem kettesben voltunk), de mint ha falnak dobtam volna a labdát, kaptam egy szavas választ és nem sikerült vele beszélni. Úgy éreztem, hogy szándékosan kerüli a társaságom és nem jövök be neki az első beszélgetésünk után, így a maradék kedvem is elment az egésztől. :\ Pedig tetszett a lány nagyon...

Ő 19/L, én 23/F...


Csak azért írtam ezt így le, mert... ki tudja, lehet neked is hasonló szitud volt.

2014. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!