Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » SŰRGŐS! Hogyan hívjam el...

SŰRGŐS! Hogyan hívjam el találkozni még ma délután?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó, hogy ugye most ballagtunk 8.-ból. Eddig nem beszéltem sokat vele, csak év végén vettem észre, és sokat beszélünk mostanában... Nekem nagyon tetszik, amikor egyszer valami félreértés miatt nagyon ideges lettem rá, akkor azt mondta, hogy ő "tényleg bírt, de m1". Ennek ellenére újra jóba vagyunk. Ma van a bizonyítványosztás, és délután nagyon szívesen elhívnám egyet beszélgetni. Csak az a bajom, hogy atól félek, hogy hülyének nézne.... Hogyan hívjam el úgy, hogy ne nézzen hülyének és csak egy szimpla baráti találkozásnak hasson? Ja, és mostanában kéne, minél hamarabb, akkor ráírok facebookon. Először csak egy baráti találkozást szeretnék. 15/F

2014. jún. 17. 11:39
1 2
 11/12 anonim válasza:
Na mi történt?:)
2014. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát.. sok minden változott, sok mindent megtudtam róla és inkább nem próbálkozom nála:)Ezek után...
2014. jún. 23. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!