Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Facebook flört, fiúk segítség!...

Facebook flört, fiúk segítség! Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú akivel egy hete sincs hogy megismerkedtünk egy szórakozó helyen, ez volt pénteken és szombatóta beszélgetünk facebookon, elég sokszor előfordul hogy elfelejt engem és csak órák után válaszol pedig fent van. írtam neki olyan jó 6-7 órája hogy pill, mondom eltűnök kicsit, hogy majd kíváncsi legyen hol voltam, kivel stb. de nem ír hogy hol vagyok, egyszerűen semmi (pedig ez be szokott válni:( ) a beszélgetést nem akarom megszakítani vele de ennyi óra után, hogy írjak rá?:D vagy mit írjak neki?

2014. jún. 18. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Re
2014. jún. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hat sajnos nem erdekled :/
2014. jún. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjad, hogy bocs, hogy eltűntél, de sürgős dolgod akadt. Ha rákérdez, akkor elérted az eredeti célod, ha nem, akkor meg nem is érdekled igazán. Remélem segítettem. :)
2014. jún. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sztem csak simán folytasd a beszélgegtés. h mizujs? vagy írd neki: h képzeld mi történt...
2014. jún. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mondjuk írd azt, hogy "itt" esetleg "vagyok" még a "jelen" is szóba jöhet. Egyébként az, hogy nem kérdezi meg merre voltál nem feltétlen jelenti, hogy nem érdekelnéd. Nekem is tetszik egy csaj és ha pár órára lelép nem kérdezem meg feltétlen merre járt, ha akarja majd elmondja :)
2014. jún. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egy csaj lelép, annak oka van. Ha órákig rám se hederít, akkor nem érdekel, hogy ez milyen taktikai húzásnak a része, lekoppintom, mert velem ne szórakozzanak.
2014. jún. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bizony, #6-os kolléga jól mondja. Én sem díjazom a jatszmázásokat, stratégiázásokat egy nőtől.
2014. jún. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!