Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon szeretnék 1 megtért...

Nagyon szeretnék 1 megtért kereszténylányt, aki élvezi az életet, nem a bulizás és a szesz boldogítja, vannak tervei, van egyénisége, és nem a média az 1-etlen kikapcsolódása, és családcentrikus! Találhatok még valahol ilyen lányt? 24/F.

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 12:31
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
Az apácák kizárva, mivel a kérdező megtért személy felől érdeklődik.
2014. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de akikkel én találkoztam (mármint nőkkel) a legtöbb ilyen. Lehet csak szerencsém volt...
2014. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:

# 1; # 5

Ebből a kérdésből hogyan jött le az, hogy a kérdező rasszista lenne? Istenem ennyire sok fogalmatlan és álszent embert... juj!

2014. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim válasza:
én ismerek :D ha megtértnek számít, hogy meg van keresztelkedve és első áldozó volt:D 21 éves, és ilyen sőt hozzá még nagyon jó fej, kedves és óvónőnek tanul :) ezt csak azért írtam, mert van ilyen :D
2014. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
50%
Az a megtért, aki az identitását nem a vallásból eredezteti, és nem azonosul semmilyen ideológiával. Jézus tanításai teljesen helyénvalók, és szüksége is lenne rá a mai civilizációnak, de a kereszténységnek semmi köze nincs Jézushoz, és a Jézusi tanításokhoz.
2014. jún. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:
Kereszténynek semmi köze Jézushoz? :) Jaj.....!!
2014. jún. 18. 12:56
 17/54 anonim ***** válasza:

13!

Azért, mert nem jönne össze olyannal, aki nem megtért keresztény, csak azért, mert nem megtért keresztény.

Rengetegen vannak, akik nem vallásosak vagy más vallásúak és a többi jellemző illik is rájuk.

2014. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
Komám, te jársz gyülekezetbe? Ott esetleg?
2014. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:

# 16:

Miért lepődsz meg ezen? Olvasd el, hogy mit tanított Jézus és nézd meg, hogy mit művelt/művel a keresztény egyház. Na ezért nincs hozzá sok köze. Azok a szerencsétlenek még a tízparancsolatot sem képesek betartani...


# 17:

Attól mert más vallásúakkal, esetleg a pogányokkal szemben nem toleráns nem jelenti azt, hogy rasszista lenne. A rassz mást jelent és köze sincs a vallási hovatartozáshoz. Azért nem értelek titeket, okosokat...

2014. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
50%

"Kereszténynek semmi köze Jézushoz? :) Jaj.....!!"


Igen, jól olvastad. Jézus egy szóval sem mondta, hogy hozzanak létre egy szektát, és gyilkoljanak le több millió embert a nevében. A kereszténység is csak egy ideológia, amivel azonosulni lehet. Csupán egy gondolathalmaz, semmi más.

2014. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!