Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon szeretnék 1 megtért...

Nagyon szeretnék 1 megtért kereszténylányt, aki élvezi az életet, nem a bulizás és a szesz boldogítja, vannak tervei, van egyénisége, és nem a média az 1-etlen kikapcsolódása, és családcentrikus! Találhatok még valahol ilyen lányt? 24/F.

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 12:31
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
19-es: azért nem mindegy milyen egyházat tartasz kereszténynek. Nem mindegy h pl. katolikus vagy evangélista gyülekezetre gondolsz.
2014. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:
Nem egyházról beszélek! Olyan keresztényt keresek aki szabad elméjű, persze Higyjen Istenben, és ezáltal értékelje szépnek az életet!! Nem templomba akarok járni! A papokról meg van a vélemény a mai álláspont szerint! Nekem olyan kell akivel 1ütt hihetjük azt, hogy nem csak az életben lehetünk boldogak hanem utána is!! Aki elhiszi, hogy a szeretetnek akkora ereje van, hogyha meghalunk akkor se vész el!! Na ha van ilyen Lány akkor írjon Nekem! :)
2014. jún. 18. 13:06
 23/54 anonim ***** válasza:

# 21:

Miért nem mindegy? Az evangélikusok is gyűlölködnek a katolikusokkal szemben és fordítva ugyanúgy.

2014. jún. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:

Megtért keresztyén lányt keresel, de nem jársz templomba? Te nem tudod azt, hogy a közösség fontos a hit megéléséhez?


A baj veled van.


27/F/hívő

2014. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
az h a pápa hogyan pusztitotta ki az összes egyházat a középkorban, az tényleg durva. De ne vedd egy kalap alá az összes egyházat a katolikussal. Nagy különbség. Nem csak a katolikusok vallják magukat kereszténynek, hanem az összes krisztusi és pünkösdi gyülekezet.
2014. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
25%
A vallásosak, főleg aki kimutatja... KÉPMUTATÓ MIND!!!!
2014. jún. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:

19.

Oké, bocsi, akkor javítom magam: A kérdező diszkriminatív.

2014. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:

# 25:

Nincs ember a talpán, aki számon tudná tartani az összes gyülekezetet, ami ez köré a téma köré csoportosult. Ráadásul nagyon sok az olyan szekta, ami csak a pénz miatt alakult.


Alapjaiban véve nincs bajom a kereszténységgel, csak azokkal általában akik gyakorolják azt.

2014. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:

# 27:

Ez már közelebb áll az igazsághoz, csak ő nem diszkriminál senkit. Szimplán eldöntötte, hogy milyen lány kell neki és ő olyant keres éppen, a lehető legrosszabb helyen. :P

2014. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:
27-es kommentelő!! Köszönöm! Látom vannak még akik használják az eszüket! Nem érdekel, hogy ki kit ölt meg!!!!!!!!!!! Engem nem más tettei érdekelnek mint titeket!! Én nem akarok gyilkolni mint anno az emberek!! Ne keverjétek már a dolgokat! Ki milyen vallású meg honnan jön! Én úgy tudom, hogy a keresztény bárki lehet és szabadok! Ebből kifolyólag írtam, hogy olyat keresek! Csak boldog akarok lenni és nem vitázni!
2014. jún. 18. 13:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!