Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon lehet-e pénz-kocsi...

Vajon lehet-e pénz-kocsi nélkül szép lányt találni manapság? Nektek mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Én egy átlagos fiú vagyok, átlagos kinézettel, és anyagi forrásokkal, tudok-e így szép lányt szerezni?

2014. jún. 26. 00:12
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Minek baromságokat írni?


Szépnek tartanak, és soha nem volt pénzes barátom, és nem azért mert nem kellenék ilyen pasiknak, hanem egyszerűen nem ez a mérvadó.

Meg ott van pl. a legjobb barátnőm, több tucat udvarlója van, kifejezetten tehetősek is vannak köztük, és mégsem volt még neki sem gazdag barátja.


Szóval igen, lehet. Ez a válasz a kérdésre.

2014. jún. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
2014. jún. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Ha jómódú, megnyerő férfi vagy, akkor nincs okod aggodalomra. Ha ezek közül az egyik hiányzik akkor igyekezz kompenzálni, pl a modoroddal, vagy a felsőtesteddel... Szerintem csak az nem tud becsajozni aki nem is akar, vagy valami ritka durva önértékelési zavara van... Olyan nincs, hogy valakinek ne jönne össze egy csajjal, max ha nem adott bele mindent! Kitartás uraim, ne feledjétek, hogy ha igazi úriemberek vagytok akkor nincs számotokra lehetetlen :) (személyes tapasztalat 17/F)
2014. jún. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
12-es: igen, az általad említett linkben nagyon nagy igazságok vannak. akié a pénz azé a p*na...
2014. jún. 26. 02:00
 15/32 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egy szánalmas kamukérdés.


Ha meg valami csoda folytán mégsem, akkor ebben a szövegrészletben van a hiba:


"A lányok többsége nem az az aranyásó, pénzéhes fajta. Szép, normális nők. De akkor is észrevettem hogy valahogy máshogy néznek rám, valami furcsa tisztelettel, mintha felnéznének rám és ettől 10x férfiasabbnak néznek."


Ha ez igaz, akkor igenis aranyásó, pénzéhes fajta nők voltak. Mindegyik, akinél ezt tapasztalta. Nem, nem normális nők voltak.

Esetleg még azt tudom elképzelni, hogy a fickó belelátta olyan nők viselkedésébe is ezeket, akikében egyáltalán nem volt ott.

Mint ahogy volt egy szociálpszichológiai tanulmány is erről. Pl. egy néger férfi a rasszizmusnak fogja tulajdonítani azt, ha valakinek ő nem szimpatikus, holott egyáltalán nem biztos, hogy köze van a bőrszínéhez.

Vagy az is egy érdekes kísérlet volt, amikor a kísérleti személyek azt hitték, hogy egy hatalmas sebhely van az arcukra sminkelve, és határozottan azt tapasztalták, hogy az emberek furcsán kémlelik az arcukat, holott igaziból semmi nem is volt rajtuk.

2014. jún. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
ilyen feltételekkel nem fogysz szép csajt szerezni!
2014. jún. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

En azt nem ertem hogy egy atlagos fiu atlagos adottsagokkal miert akar maganak atlagon feluli not?


Nem erzi az ellentmondast? Atlagos no atlagos adottsagokkal: ez a te szinted haver, torodj bele.


Az meg ultragaz, hogy a sajat nyomorod miatt a noket hibaztatod.

2014. jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Kedves 15. válaszoló!


Tény, hogy az a szöveg részlet ellentmondásos, azonban maga a dolog is ellentmondásos.

Tudod, ez olyan, hogy ha kiejtesz egy ezrest az utcán a zsebedből akkor 10-ből 9 ember nem fog szólni és zsebre rakja amint lesz rá lehetősége. De 10-ből 1 még akkor is visszaadja ha zsebre is tudná rakni.

Ezek a börtönkísérletek is rámutattak arra, hogy akármilyen jó embereket is tesznek be oda, a 80%-uk megőrül és felveszi a kegyetlen viselkedésmintákat.

Szóval a szituáció szüli az embereket. Vannak ilyen videók pl ugye, hogy idegen átlagos csajokhoz odamennek 1-2ezer euróval, hogy akkor szerepel-e egy filmben és nagy részük igent mond. Pedig saját magától nem jelentkezett volna. És előtte r1bancnak nevezted volna? Én nem. Talán utána sem.

2014. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
17-es: igen átlagos, vagyok, de szép lányt akarok (nem világszépe modellt). Ezzel mi a baj? Hisz köztudott a férfiak a kinézetre mennek, a nők a pénzre...
2014. jún. 26. 14:39
 20/32 anonim ***** válasza:
"Köztudott". Kb. annyira köztudott, mint, hogy te egy világhírű, Nobel-díjas atomtudós vagy. Szánalmas.
2014. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!