Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon lehet-e pénz-kocsi...

Vajon lehet-e pénz-kocsi nélkül szép lányt találni manapság? Nektek mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Én egy átlagos fiú vagyok, átlagos kinézettel, és anyagi forrásokkal, tudok-e így szép lányt szerezni?

2014. jún. 26. 00:12
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

ha felteszed ezt a kerdest, akkor eros problemak vannak a realitaserzekeddel.


Egyebkent nagyon sok szep, sot okos lanyt is ismerek szemelyesen es tudom roluk hogy nem a penzre hajtanak, es sokan vannak ilyenek.


Mondtam mar: a sajat nyomorod miatt ne masokat hibaztass, es keress olyan lanyt ami a te szintednek megfelelo.

2014. jún. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

# 18


Te meg sajnos nem fogtad fel, amit írtam. Szociálpszichológiailag egy tök másik jelenségről beszélsz.

2014. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Akkor magyarázd el kérlek miért más és szerinted hogy van?
2014. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Mát megtettem. Te bajod, ha kevés vagy ahhoz, hogy meg is értsd.


Ennyit tudok még hozzáfűzni:

" Vannak ilyen videók pl ugye, hogy idegen átlagos csajokhoz odamennek 1-2ezer euróval, hogy akkor szerepel-e egy filmben és nagy részük igent mond. Pedig saját magától nem jelentkezett volna. És előtte r1bancnak nevezted volna? Én nem. Talán utána sem."


Aki igent mond, az r__ibanc. Az volt már előtte is. Arról nem ők tehetnek, hogy néhány madár nem gondolta volna róluk.

2014. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Az emlitett videok egytol egyig megrendezettek, a szereplok pontosan tudjak miben fognak reszt venni.
2014. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Nem csak megrendezettek vannak, meg szerinted egy nő nem tudja alapból mi lesz ha rábólint egy filmre?
2014. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
te elhiszed hogy leszolitanak egy random not az utcan az meg utan ugy kefel a kamera elott mint egy profi? ha igen, akkor fognak meg meglepetesek erni az eletben :)
2014. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
37%
Szögezzünk le valamit. Vannak lányok, akik az anyagiakra buknak, ez tény. De korántsem annyian, mint azt a sikerteln lúzerek terjesztik. Aki ér valamit (és itt nem a bankszámlára gondolok), az talál csajt, annyit, amennyit nem szégyell. A semmirekellő siránkozóknak meg talán meg kéne változni, mert a hiba az ő készülékükben van.
2014. jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Pontosan! 13. vagyok, erre akartam kilyukadni én is.
2014. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Igen képzeld elhiszem, hogy egy random nőt leszólítanak az utcán és bevállal egy filmet, számára horribilis összegért.

Nem mondtam, hogy mindegyik így készül, sőt többsége biztos megrendezett, de vannak ilyen spontán esetek is.

Ez komolyan olyan hihetetlen?

2014. jún. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!