Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy nő állandóan néz,...

Ha egy nő állandóan néz, méreget és folyton mosolyog rád, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Leszbikus és biszex lányok válaszát várom. Előre is köszönöm. Természetesen lány vagyok. :)

2014. jún. 26. 16:20
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudom,hogy közelítsem meg a témát...igazából nem tudom,hogy lehet e vele ilyenekről beszélni.
2014. jún. 26. 19:03
 12/24 anonim ***** válasza:
Egy negyvenes nő még nagyobb eséllyel rivalizálna egy kamasszal, de egy 20-as csajtól.. hát nem tudom. A te állításod szerint jóban vagytok, a kérdés hogy mennyire? Kicsit sem szoktál érdeklődést tapasztalni felőle, testi gesztusok nem szoktak lezajlani közületek? (simogatás, blabla - szóval érted)
2014. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Utolsó, ne haragudj nem akarok veszekedni, tényleg nem is azért írom, de szerintem meg pont az ilyen 40-50-es korosztály az, aki nem rivalizál. Pont egy fiatal, vagy tini lánnyal? Ennyi erővel ha van ilyen korú lányuk vagy rokonuk akkor azokkal is? Szerintem meg pont a hasonló korosztály rivalizál egymással. Legalábbis manapság ezt lehet tapasztalni, hogy ki mennyire néz ki jobban a másiknál, meg milyen ruhákat hord, ki öltözik jobban, kinek megy jobban stb. Eleve a középkorúak nagy része, teljesen más stílust képvisel, szerintem ott azért nem megy nagy rivalizálás már. Én még legalábbis nem tapasztaltam, bár tisztelet a kivételnek, lehet, hogy van ilyen. Vagy esetleg mire lenne féltékeny egy idősebb? Hogy ő már nem lesz ilyen fiatal? Hát nem lesz... Bocsi tényleg nem veszekedésből írom, csak az én személyes véleményem ez. Meg azért lássuk be ha valaki a másikon többször végignéz meg méregeti, na én momentán pont azt veszem rivalizálásnak, irigységnek. De aztán kinek mi :)
2014. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem volt még testi gesztusok :) majd ha eljön az ideje úgyis kiderül hogy mi a helyzet :) azért köszönöm a segítséget :)
2014. jún. 27. 20:33
 15/24 anonim ***** válasza:
Hohoó.. azért szeretik ám éreztetni az idősebbek, hogy azért bennük is van még szusz.. nem vegyél mindenkit egy kalap alá. De maradjunk végül is abban, hogy ez egyénfüggő nem pedig korosztályé. Mellesleg egy leszbikustól, aki a nála jóval fiatalabb lányokra bukik (teszem azt 15 évesig) a kérdésben felvázolt reakció azt hiszem bőven kiszámítható.
2014. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Látszik hogy benne lennél a dologban
2014. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
hát ok...
2014. júl. 8. 18:12
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem baj ha biszex vagy :)
2014. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Vigyázz ám a nőkkel, mert sokszor nagyo
2014. júl. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
n megtévesztőek tudnak lenni a kétértelmű metakommunikációs jelzéseikkel... Lehet, hogy csak erőfitogtatás akar lenni (jobb nőnek tartja magát nálad, ezért szórakozik kicsit veled), vagy simán érzékeli, hogy neked is bejön, és ezt kihasználja egy flörtölés erejéig. Én és egy nálam 3 évvel idősebb nő között is ez játszódott le kb. 8 hónapon át, teljesen beleszerettem, és végül ki is mutattam neki, szerelmes levelet is írtam, és akkor ő többet már rám se mert nézni, került, és kitálalt egy csomó embernek a levelemről.
2014. júl. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!