Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol érdemes manapság ismerkedn...

Hol érdemes manapság ismerkedni, ha értelmes, intelligens, humoros srácot keresek? 22/L

Figyelt kérdés

Persze a külső sem mellékes, de önmagában az nem elég.

Kezdem úgy érezni, ma már nem lehet a neten kívül ismerkedni. Kérdem én mit gondoltok ti fiúk főleg? Hogy ismerkedtek?


2014. jún. 30. 20:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Közös hobbi, sport (akármilyen, mert minden sporthoz emberek közé kell járni).

Ismerősök ismerőseinek ismerősei. Ez talán a legjobb, mert így bemutatnak, van rögtön téma, ha más nem a "te honnan ismered Józsit?" szintű. Kiderülnek belső tulajdonságok, nem egy pillantással kell felmérned (sokszor tévesen) a melléd a bárszékre lehuppanó srácot.

Koncert, szórakozóhely (itt jó emberismeret kell, hogy kiválaszd azt, aki a leírásodnak megfelel).

Ennyi jut eszembe elsőre :)

2014. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Kicsit megnyugtató, hogy elég sokan írjátok, hogy bárhol bármikor odamentek, leszólítjátok a lányokat. :)

Nem értem akkor, ha meglátok valakit, aki tetszik és vélhetően én is az illetőnek, akkor miért nem lép valamit... :/

2014. jún. 30. 20:57
 13/31 anonim ***** válasza:

nekem írhatsz :D

így a legegyszerűbb

2014. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Biztos egy szexi istennő vagy és nem mer megszólítani. Vagy lehet h semmi pozitívat nem mutatsz, semmivel nem biztatod, hogy vevő vagy rá.
2014. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

12: Mert 100-ból 95 férfi nem ilyen.


Ráadásul én sem mindig minden lányhoz megyek oda. Régen tök félénk béna voltam, aki egy lányhoz sem ment oda. Most jobb emberré váltam és általában, ha megtetszik egy lány, képes vagyok odamenni hozzá. De ez nem azt jelenti, hogy MINDEN lányhoz odamegyek, aki megtetszik.


Még sosem volt olyan, hogy valaki megszólított téged nap közben bármilyen helyen ismerkedési célból?

2014. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Hardy Weinberg ***** válasza:
Egyébként neked sem tiltja senki, hogy megszólíts egy srácot, aki tetszik.
2014. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
A férfiak tisztában vannak vele hogy a nőknek milyen lehetetlen elvárásai vannak, ezért inkább nem kezdeményeznek ma már.
2014. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

14: Nem gondolom magam olyan különlegesen szép lánynak, de lehet alacsony az önbecsülésem...


15: Előfordult már, de általában nálam sokkal idősebb és nem épp az esetem (40-es beképzelt bunkó... van kocsim!.. stílusú)


16: Tudom! :S De előfordult már hogy megkerestem egy srácot, akivel az utcán összenéztünk, először válaszolt, azóta nem...

Egyébként meg nőként nem szeretek ilyen módon kezdeményezni

2014. jún. 30. 21:09
 19/31 anonim ***** válasza:

Érthető, mivel amióta a világ a világ, 100 ezer éve, 1000 éve, 100 éve, idén, 100 év múlva, 1000 év múlva, stb. mindig a férfi dolga a kezdeményezés.


Tudod mikor lesz a nők dolga a kezdeményezés? Hogyha a népességben 10-ből 9 férfi kihalna és 10 nőre 1 férfi jutna és a nőknek harcolni kéne a férfiakért.

2014. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Nem nemzeti bank :D

Szerelem ropogós zöldhasúak között :D

Jaj gyerekek de bolondak vagytok :)

2014. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!