Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol érdemes manapság ismerkedn...

Hol érdemes manapság ismerkedni, ha értelmes, intelligens, humoros srácot keresek? 22/L

Figyelt kérdés

Persze a külső sem mellékes, de önmagában az nem elég.

Kezdem úgy érezni, ma már nem lehet a neten kívül ismerkedni. Kérdem én mit gondoltok ti fiúk főleg? Hogy ismerkedtek?


2014. jún. 30. 20:46
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

19: Én is így gondolom. Ha már nekem kell kezdeményezni egy kapcsolathoz, az elront mindent...


Egyébként aranyosak vagytok, de pont az volt a kérdés lényege, hogy ne neten ismerkedjek. :)

2014. jún. 30. 21:35
 22/31 anonim ***** válasza:

Szerintem a nyilvános wc-ben kéne, szerelem a wc csészék között :) a wc-s néni lesz a tanú :)

Bocsánat kérdező, hogy viccet csinálok a szerelmi életedből, ne haragudj tényleg, nem tudom mi lelt ma engem :)

2014. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

A mondandóm lényege nem az volt, h egyszexi istennő vagy....


Hanem az, hogy az alap lépéseket meg kell tenni egy nőnek is. unalmas igen,. de alap hogy pozitív jeleket adni kell, hogy az a pasi oda merjen menni.

2014. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

De az internetet csak a figyelemfelkeltés erejéig érdemes használni, az ismerkedés akkor is élőben marad. :)

Szerintem felesleges heteket, hónapokat beszélni interneten keresztül. Ha van érdeklődés akkor találkozni kell, ha pedig nincs akkor nem érdemes tovább nyújtani a vágyakozás tésztáját. :)

2014. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

22: Ez is egy opció :D


23: Értettem a lényeget, de mi számít pozitív jelnek? :)


24: Volt barátomat is neten ismertem meg ( vagy 3 hónapig csak beszélgettünk, utána több mint 4 évig voltunk együtt)

De akkor még kis tini voltam és azóta nem tudom mik a "randi normák"... :D

2014. jún. 30. 21:47
 26/31 anonim válasza:
En olyan vagyok, akirol almodozol, de csak 18 eves vagyok.
2014. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Amikor elmész mellette köszönj neki mintha ismernéd, mosolyogj rá, figyeld őt, próbáld kicsit zavarba hozni, kicsit mutogasd magad neki. Tudod szokványos egyszerű de lényegretörő cselekvések.


Pölö az ősi indiánoknál a nők felöltöztek fekete madárnak és körbe körbe táncolták a kiszemelt férfit akit végül a sátraikba vittek.

2014. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Hát ezek alapján lehet az a baj, hogy szimplán a tekintetemmel zavarba hozom az embereket. :D
2014. jún. 30. 22:03
 29/31 anonim ***** válasza:
A fene sem tudja....gonosz szemekkel nézel rájuk.
2014. jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Bogaram, mondjam a példám ? :D Tehát én 24 éves leszek... remélem értelmes vagyok, meg intelligens főleg , hogy nem esik ki a számból a kapanyél, meg hogy egyébként diplomám is van , nem büfé szakon. Humoros... biztos... azt ne tőlem kérdezd. Ennek ellenére nem vagyok túl sikeres... Hol is kezdjem, a kérdésedre válaszolva, illetve egy két felvetésre, hogy bárhol, bárkivel ismerkedhetsz... hát erre egy személyes példát tudok mondani. Elhívtam egy ismerős lányt, tehát fontos hogy nem vadidegent randira, csak ilyen kis szösszenet volt semmi komoly.... aztán hívnám "rendes" randira.. a válasza az, hogy azért nem megy randira mert nem érez úgy ... őőőő egy kicsit WTF a helyzet szerintem, mivelhogy én valakivel azért megyek randira, hogy ismerkedjünk, alakuljon valami. Egy régebbi történet meg annyi, hogy a lány azért nem jön el többi randira, mert nem érzi hogy kialakult valami nem egészen két randi alatt.

Na most ezzel nem magam akarom sajnáltatni, de azért a lányok kicsit magukba is nézhetnének, mivel nem feltétlen a srácokban van a hiba. Senki sem tökéletes, sőt nem is kell hogy az legyen. De meg merném fogadni van körülötted egy csomó srác aki legyeskedik. Ez egy letagadhatatlan tény. Ha kiszűröd a puncivadászokat, akkor is marad. Ellenben nekünk kőkeményen teperni kell, és még akkor is csak átnéznek rajtunk. Jó vannak olyanok akik minden nap mással, és le merném fogadni, te is megvesznél egy ilyen paliért... vannak még szerencsések, akiket anno a barátnőjük szedett fel, na ezt nevezem én mázlinak.

Annyit írtam, hogy már lehet el is felejtettem a felét, de ha gondolod írj aztán vissszaírok ASAP, már ha időm engedi. :)

2014. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!