Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most valóban azért viselkedik...

Most valóban azért viselkedik így egy csaj velem, mert tetszem neki?

Figyelt kérdés

Nekem az jön le ebből,mintha hülyítene v. nem jövök be neki,de mások szerint azért viselkedik így,mert bejövök neki,most tényleg így van?


ha a srác úgy érzi kölcsönösen tetszik a csajnak, viszont mikor próbál vele beszélgetni, akkor ideges lesz és felváltva kedves és flegma? És ez után is ugyan úgy a srác többször észreveszi,h a csaj néz őt több másodpercig, meg néha mosolyog is, meg elpirul, de mivel korábban már próbálkozott a csajnál,de mikor a csaj még ha kedves is volt akkor is mintha tartotta vna a távolságot,ezért már meg sem próbál megint beszélni vele,mert tart attól,h ismét beég.... Csajok miért csináljátok ezt???



2014. júl. 2. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Édesem zavarban van a cicusod... ;-)

Ha nem tudod megközelíteni másként, telefonon, levélben sms.ben kérj tőle randit..

Biztos lehetsz, hogy tetszel neki, csak még tanuló a szakmában, hátha kettesben maradtok megnyílik Neked..

Szurkolok!!

2014. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tehát valószínű,hogy tapasztalatlan vagy még nem volt sok kapcsolata?
2014. júl. 2. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Az tuti biztos még nem volt neki komoly senki...

Ha hol leéget, hol reményt kelt benned játék azt mutatja, hogy nagyon új még neki minden...

A lényeg, hogy ilyenkor ne rátámadj hanem nyugtasd meg őt, hogy legyen hozzád bizalma, és akkor mások előtt is büszkén vállalja majd, hogy Te bizony elnyerted a bizalmát.. :)

2014. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy tetszel neki, csak zavarba hozod vagy esetleg még tapasztalatlan
2014. júl. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam hinni az ilyen esetekben, csúnyán rá is lehet fázni, ha olyanokat képzelsz bele a dologba, ami nem is úgy van, ahogy te látod. Neked kell tudnod, hogy mit teszel, de óvatosnak kell lenned. (Bocs, ha túl negatívan ítélem meg a helyzeted, nekem az ilyen játszmázások egyáltalán nem jönnek be, az egyenesség híve vagyok, és ezt elvárom a partnertől is, ha rokonszenves vagyok neki, mondja a szemembe, de ne játssza a fejét, meg ingadoztassa a hangulatát előttem.)
2014. júl. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csajok tényleg így viselkednek,változatosan nem lehet kíigazolodni rajtunk:)
2014. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!