Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti komolya pedofilnak tartjáto...

Ti komolya pedofilnak tartjátok az olyan huszonéves fiúkat, akiknek bejönnek a tini csajok? Csak szerintem fura, hogy mindenki pedozza őket, közben meg gyakran látom bulikban is h idősebb fiúk kavarnak tini csajokkal?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 11:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
# 10-es ez komoly? Nem tudom, hogy csinált-e valamit a srác, ha semmit, akkor úgysem tehetnek semmit ellene, a tinikhez való vonzódás önmagában nem számít bűnnek. Amúgy ez a kérdés ezen az oldalon volt? Én a formás 14-17 éves csajokra bukom leginkább amúgy, ha már úgyis kérdeztétek.
2014. júl. 8. 12:00
 12/15 anonim ***** válasza:
Volt, igen.
2014. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én ezzel úgy vagyok, hogy három éve megismerkedtem egy akkor 15 éves lánnyal, aki most 18 éves (26 voltam, most 29 vagyok). Eleinte neheztelve fogadták az ismerőseink, barátaink, családjaink, de végül mindenki el tudott fogadni bennünket, s nem kell semmilyen szempontból támadástól tartanunk. Valójában nekem annyi kérdést szegeztek néhányan, hogy nem túl fiatal hozzám ez a lány? De amikor találkoztak vele, meggyőződtek róla, hogy a korosztályához képest nagyon éretten gondolkodik, teljesen más az életfelfogása, mint a korabeli lányoknak. Nekem elsősorban ez tetszett meg benne. Olyan most 18 évesen a barátnőm, mintha egy 25-26 éves nő lenne.
2014. júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem túlzásba esnek. Miért lenne az baj, hogy egy pl:22 éves fiú egy 16-17 éves lánnyal van? Ugyan, az ilyen válaszolókkal nem kell törődni.
2014. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem, az én barátom 21 én 16 vagyok :) Nem pedo, az tuti ;)
2014. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!