Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányokhoz szóló kérdés!?

Lányokhoz szóló kérdés!?

Figyelt kérdés

Amikor egy fiú rátok ír, akkor mit vártok , hogy kezdje az illető a beszélgetést? Ha azzal kezdjük , hogy : "Mizu?", "Hogy vagy?" , akkor elkezdtek panaszkodni , hogy mennyire nem vagyunk kreatívak,......

Akkor mégis mit akartok ilyenkor hallani/olvasni?


2014. júl. 12. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:

ha olyan ír rám, akivel szeretnék beszélgetni, annak is örülök

meg amúgyis, az számít hogy utána el tudunk-e beszélgetni

szóval engem nem zavar, akár kezdhet úgyis

2014. júl. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

esetleg

" szia

rég beszéltünk. Hogy vagy? mi újság?"

Ha akar veled beszélni tetszeni fog neki bármit is irsz

2014. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam inkább arról szól ez a mizudolog, hogy nem igazán lehet rá normálisan válaszolni. Mizu? Semmi. Hogy vagy? Jól. Nem mindig történik olyan dolog amiről be lehet számolni, vgay a hangulat se olyan, így aztán mit kellene mondani egy ismeretlennek?


Nem minden esetben igaz ez, csak néha kicsit erőltetettnek tűnik ez a mizuzás.

2014. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha szeretnék beszélgetni akkor a mizu-ra is tudok válaszolni.

Jó kapcsolatban vagy az adott lánnyal?

Mert ha igen akkor kezdheted valami személyesebbel is pl. ha ugyan azt az együttest szeretitek akkor belinkelhetsz neki egy kevésbé ismert számot, hogy pl. ezt ismeri-e, vagy ilyesmi.

Amúgy személyesen még soha nem panaszkodtam arra, hogy egy srác mizuval kezd-e, bár én jobban szeretem a hogy vagy-ot, sőt, jól is esik ha érdeklődnek. Különben egyet értek, nem a kezdés a lényeg hanem, hogy tudtok-e beszélgetni. :)

2014. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó. Nyugi , nem vagyok retardált,az ismerősökkel nem így kezdem.:D

Én most ismerkedésről beszélek. Mert hát lássuk be , hogy nem ismerjük egymást,nem tudjuk , hogy a másik mit szeret, akkor mégis mivel kezdjek ezeken az alap dolgokon kívül?

2014. júl. 12. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!