Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért történik ez velem?

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok. Itt ülök egy stadion tetején egy fesztiválon, tök egyedül. Az ismerősöm akivel jöttem volna, beteg lett.így hát elgondokodtam az emberi kapcsolataimon nagy magányosan a programok után. És bizony ott tartok, hogy 23 évesen nincs egy barát az életemben akivel bulizhatnek. Itt körülöttem mindenki van valakivel. Csak én ülök itt egyedül. Egesz életemben a minőségi kapcsolatokra törekedtem, minden ismerősömnek ott segítettem ahol tudtam. Mégis miért teszik ezt velem? Miért nincs egy ember akivel bulizhatnek egy jot? Akire számíthatnék?

2014. júl. 26. 02:05
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Utolsó irnál példát h mit hogy kell? Idegenekkel elvagyok de a csajozas problémás
2014. júl. 26. 03:51
 12/20 anonim ***** válasza:

26 vagyok, és egyfelől ez természetes folyamat, egyre inkább, hiszen családjuk lesz, dolgozni fognak. És ugye te is, és neked is lesz saját családod.


De ez lehet egyszerű véletlen is: te még szeretsz ilyen helyre járni, ők már nem, vagy egyszerűen nem írtál rájuk h mennek-e ők is, vagy nyaralni van mindenki. Nyáron azért ez elég nehéz. Nálunk azóta lett könnyebb, mióta mindenki csak 200-at visz haza, és abból tartja fenn a lakását, így senki sem nyaral, hanem el tudunk járni koncertekre:D

2014. júl. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Azt hiszem félreérted. Nem aza bajom h a mwglevő barátaim nem jönnek hanem z nincsenek barátaim.
2014. júl. 26. 12:19
 14/20 anonim ***** válasza:

nem értem félre, de ez is lehet az oka, hogy nincsenek már barátaid, csak tippeltem.:)


de egyébként nem csak te voltál ott egyedül, ez tuti. én szoktam egyedül járni helyekre, pl. kiállításra és semmi nincs belőle:) valóban légy egy kicsit önállóbb! már felnőtt vagy!

2014. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
miii??? már fesztiválokra is stadiont épített a fidesz?? :o
2014. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
neemn, ez a Loki stadion :)
2014. júl. 26. 13:39
 17/20 anonim ***** válasza:
hát ezért a fosért nem játszhatott ott a briós? azért kaptak ki, mert fos tirpákiába kellett menniük.. mert ott még nincs, bezzeg felcsúton!
2014. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Azért nem volt olyan olcsó a Campus, hogy ha egy havert elhívnál az utolsó pillanatban, akkor rögtön belemenjen, szóval ez nem azon múlt, hogy milyen barátaid vannak vagy nincsenek.

Az a baj, hogy nem a megfelelő embereket találod meg. Velem is ez volt egy darabig, aztán hirtelen megtaláltam azokat az embereket, akikre én is számíthatok a bajban. Kicsit talán szerencse kérdése is, de mindenképp próbálkoztam volna. Campuson rengeteg ember volt, a legtöbben barátságosak. Ha nem is életre szóló barátokat, de társaságot mindenképp szerezhettél volna este, ha nem az életeden elmélkedsz. Szerintem túlságosan befelé élsz, ami egy bizonyos fokig nem rossz, mert fontos, hogy ismerd magad, ahhoz, hogy az életed rendben legyen, de az nem jó, ha nagyon erre koncentrálsz (ha nem így van, bocsánat, a múltamból indultam ki)

2014. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
inkább az volt a probléma, hogy eluralkodott rajtam a kétségbeesés.
2014. júl. 27. 19:44
 20/20 anonim ***** válasza:

Erre gondoltam, csak szebben fogalmaztam :D

Ezt meg kell tanulnod leküzdeni, hogy előrébb juthass :)

2014. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!