Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, őszintén, van erre még...

Fiúk, őszintén, van erre még esély?

Figyelt kérdés

Tetszettem egy srácnak, ő is nekem, de aztán elmaradtunk egymástól... Nem történt semmi, de elég erős volt köztünk a kémia. Magyarán nagyon vonzódott hozzám és hát mondjuk ki, le akart velem feküdni (is).


Van esély rá, hogy ezek a dolgok még mindig érdekeljék?



2014. júl. 26. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
még szép;D
2014. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
remélem nem :D
2014. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért reméled? :D Ne szemétkedj. :P
2014. júl. 26. 21:46
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyéb vélemény?
2014. júl. 26. 21:56
 5/11 anonim válasza:
Az esély megvan rá..sőt, szinte biztos. De lehet csak szexre kellenél neki, az pedig szerintem nem éri meg. Nem tudom, hogy miért távolodtatok el, de ha csak úgy, és nem is keresett, hát akkor gyanús. Bár nem ismerem a helyzetet, és a kérdésből sem derül ki sok minden.
2014. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én se tudom...


Volt egy időszak, mikor feltűnően keresett, találkozgattunk is. Aztán mivel kevesebb ideje volt, eltávolodtunk egymástól szépen lassan.


Be is próbálkozott, de elég furán, amin akkor és ott elégé meglepődtem, kezelni se tudtam a helyzetet, de ő sem. Ideges, zavart volt, izgult nagyon, látszott.


Utána úgy tűnt, mintha kerülné a kontaktust, nem mindig, de úgy tűnt.


Éreztem, hogy valami nem okés, ráírtam, de nem válaszolt. (Sosem csinált ilyet)


Nem beszélünk egy ideje...pár napja láttam, de 'csak' köszönt.

2014. júl. 26. 22:07
 7/11 anonim válasza:
Ha azóta az "eset" óta ilyen, akkor valószínűleg elutasításnak vette, főleg ha te sem adtál neki egyértelmű választ. Azt sem tudom, hogy mennyi ideje ismertétek már egymást, mikor az a "bepróbálkozás" megtörtént, de ha nem olyan hosszú ideje, illetve nem is jártatok akkor ez ismét gyanús. De ha pontosan leírod a helyzetet és a dolgokat privátban, akkor talán többet segíthetek. Egyébként hány éves vagy?
2014. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én 20, ő 18. Kb. 1,5 éve ismerem. Pár hónapja voltunk nagyon jóban, mikor az eset történt. Talán annak vette, de én meglepődtem csak, illetve zavarba jöttem...
2014. júl. 26. 22:19
 9/11 anonim válasza:
Hát ha még meg sem szólaltál egy ideig, vagy nemleges választ adtál, akkor szerintem elutasításnak vette. De ha csak 1,5 hónapja ismeritek egymást, akkor most csak azt akarta, hogy járjatok? Mert akkor én félreértelmeztem a "bepróbálkozott" kigejezést.
2014. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Bocsi, most néztem, hoga 1,5 év, és nem hónap..sorry:)
2014. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!