Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Amolyan barátság extrákkal...

Amolyan barátság extrákkal kapcsolathoz hol lehet ismerkedni? L

Figyelt kérdés
ha úgy tetszik kötetlen, nyitott kapcsolatra gondolok. de szeretném elkerülni a bunkókat, úgyhogy a diszkók kihúzva. olyan 23-26 éves srácot keresnék akinek már azért nagyjából benőtt a feje lágya, és tudja az ügyet a megfelelő mértékig kellő komolysággal kezelni

2014. júl. 29. 20:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Helyeket emberek, vagy tippeket, tapasztalatokat :D
2014. júl. 29. 21:58
 12/17 anonim ***** válasza:
63%
én is ilyen kapcsolatra vágyom, gondolhatod milyen rossz, hogy most két csaj is járna velem, de nem akarom kihasználni őket, viszont a szex meg hiányzik már nagyon is
2014. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ahogy már valaki meg is írta ahhoz, hogy barátság extrákkal legyen kéne egy barát akivel kialakítasz egy ilyen kapcsolatot.

Ha csak szimplán egy valakit keresel ilyen időtöltésre akkor az csak szexkapcsolat.

Életkoromat tekintve(27) ugyan kiesek a te megadott adataid szerint, de nem hiszem, hogy ezt a dolgot be lehet határolni csak ilyen egyszerűen.

Mi lesz ha valaki olyannal keveredsz ilyen kapcsolatba aki nincs az általad megjelölt két életkor között?

Ilyen kapcsolatban én is benne lennék, ha valaki gondolja az írjon rám nyugodtan. Nem harapok. :D

Pontos helyet nem tudok írni ahol ilyesfajta kapcsolatra lehet találni valakit.

Ez a dolog akárhol összejöhet.

2014. júl. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
58%

Én éppen benne vagyok egy ilyen kapcsolatban, bár pár hónapja alig történt valami, mindkettőnknek sűrű a nyár. :c

2 hónapig jártunk, majd szétmentünk (a lány szakított velem), mert nem működött. Ezután 2,5 évvel újra próbálkoztam, ekkor kijelentette, hogy "Nem akar párkapcsolatot. De a barátság extrákkal érdekelné..."

Hát hülye vagyok, h ezt visszautasítom? Nem! :D

Szóval barátság -> rövid párkapcsolat -> barátság -> barátság extrákkal.

22/F, a lány velem egyidős.

2014. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Amit te keresel az nem barátság extrákkal, hanem szexpartner.
2014. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Atyaég, te mennyire vagy kiéhezve??
2014. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
F/19 szűz? privi? szio:)
2015. máj. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!