Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A tini lányok tényleg nem...

A tini lányok tényleg nem képesek csúnya fiúba beleszeretni még akkor sem, ha egész napokat tud a fiúval csetelni meg olyat írt, hogy kedveli a srácot?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 10:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

10-es, én máshogy látom. Próbálok én is rövid és összeszedett lenni, ezért elmondom egyszerűen példákkal, hogy ugyanaz a cselekedet mit vált ki a lányokból, ha jóképű/átlagos vagy csúnya srác csinálja:


szemezés: mosoly, kedves pillantások / félrenézés, undor kifejezése mimikával

történet vagy vicc elmesélése: odafigyelés, kiváncsiság, nevetgélés / érdeklődés hiánya

nemi vonzalom kifejezése: viszonzás / undor, fúj, perverz, mit akar


stb. stb. Nem az számít, mit teszünk, hanem hogy ki teszi. Én átlagos kinézetűként egy széllel szemben hugyozásnak tartom az udvarlást. Tudom, hogy egy jóképű az én szövegemmel boldog lehetne, mert nem magányosan forgolódva töltené az éjszakát, mint én tettem, hanem a kedvesét átölelve. Sajnos a jó gének mindent visznek, ez a kérdés tehát már a fogantatásomkor eldőlt.

2014. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nekem tiniként mindig is a szép fiúk jöttek be, igaz éretlen voltam még, meg engem akkor csak a külső tudott megfogni. Bár volt egy nagyon kedves fiú aki arcra nagyon jól nézett ki, szimpatikus volt, jól elvoltam vele de testileg nem vonzódtam hozzá, és ez nálam már ok volt. Persze megmaradtunk barátok még a mai napig is beszélgetünk egymással, de ő azóta meg is változott szépen, tudnám őt szeretni, de túl régóta vagyunk barátok ahhoz hogy ebből szerelem kialakuljon, meg ugye neki már 2 éve van barátnője.

Nekem is van barátom aki hát nem jött volna be akkor amikor 16-20 év körüli lettem volna, de így 24 évesen nagyon is megtetszett már az első találkozásunkkor is nagyon jól éreztem magam és már akkor éreztem hogy ebből több is lesz, ami be is jött.

2014. júl. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

11-es: épp ez a baj, hogy másokhoz hasonlítod magad. Akinek kigyúrt, szép pasi kell, azt hagyd szerintem a nyavalyába, ha nem kap magának majd ráeszmél, hogy milyen buta. Ne hagy, hogy ettől lerombolódjon az önbizalmad. S lehet, hogy a szemezést vagy viccet nem fogják díjazni, s elutasítanak, de ha te is közelebbről ismersz meg egy lányt előbb (beszélgettek, mesélsz magadról, kérdezgeted magáról), megszokjátok egymás jelenlétét "intellektuálisabb" foglalkozások alatt, és csak utána flörtölgetsz, ha látod, hogy van közös bennetek, akkor van esély rá, hogy a lány többet ne undorodjon, hanem visszamosolyogjon. :D

Igaz, én már nem számítok tininek, már jól a fiatalkoromban vagyok, de kapcsolatom még nem volt. Ilyen téren még eléggé gyerek-tini vagyok, kb. 1 éve kezdtem megnyílni és teret adni a pasiknak, sok a gyerekes képzelgésem, álmom, félelmem. Nem vagyok egy könnyű eset, és nekem is vannak első benyomásaim a srácok külsejéről, de végül úgy alakult, hogy a tánckurzusokra ahova jártam a kb. 1O fiúból, férfiból csak nekem udvaroltak, s 2-en is próbálkoztak. Eleinte mind a kettőt kizártam, ilyen-olyan előítéletek miatt (személyiség, korkülönbség, foglalkozás, stb.), de mivel másokkal nem is kerültem kontaktusba, tanév végére az egyikkel nagyon mély, sajátos baráti viszonyba kerültem, a másikkal meg (eleinte nagyon nem tetszett hogy nézett ki, kövérebb, nem túl szép arcú, izzadós, cigizős, nem tudtam, hogy rázzam már le kedvesen, hogy ne maradjon rossz szájízzel, de kitartóan beszélgetett velem (első perctől a nézeteink nagyon megegyeztek szinte mindenről), táncoltunk sokat, és tanév végére oda kerültem, hogy rávett arra, hogy csókolózzunk. Nem tudta, hogy nekem az életemben az első igazi, csak rá egy hétre, mikor először nála aludtam. 4. alkalommal, hogy kimentem hozzá (tőlem kb. 14 km-re lakik egy faluban) és ott aludtam, már oda jutottunk, hogy levetkőztetett. Pedig borzalmasan szégyellős és fizikai közelségtől iszonyodó típus vagyok, de az első csók után már nagyon könnyen feloldódtam (addig reszkettem, amikortól elkezdett simogatni, egészen a csókig - hosszabbacska folyamat volt, mert látta, és mondtam is, hogy félek), és ha nem is tettem többet, de éjszaka szerettem hozzábújni, vagy reggel átölelni. Szerintem hülyén nézünk ki együtt, jóval nagyobb testileg is és korban is nálam, tapasztalata ezerszer több, a sok közös ellenére sem hiszem, hogy lehetne köztünk olyan komoly kapcsolat amilyet szeretnék, de egyelőre már úgy vagyok vele, hogy nem zárom ki, adok lehetőséget. Ha nem más, szerzek én is tapasztalatot. Még nem szeretkeztünk, de szeretem, ragaszkodok, kötődök hozzá, csak nem vagyok szerelmes, így nem tudom a gátlásaimat le tudom-e vetkőztetni egyhamar.

2014. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami.... az igazi szeretet, szerelem nem tiniknek való szerintem, csak jobban megnyomorítanak (én örülök, hogy nem középiskolában vették el a kedvemet a szerelmi problémák, hanem aránylag felnőtt ésszel kezdtem tapasztalni őket. Ha te is tini vagy, vagy fiatal felnőtt, és nem viszonozzák az érdeklődésedet, akkor várj még kicsit, míg megérnek a korodbeli lányok a komolyságra, s te is felkészültebb, bátrabb leszel.
2014. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Milyen az a csunya fiu?!

Egy lanynak megtetszhet egy kevesbe helyes fiu is ha pl megfogja benne valami (peldaul a mosolya, velem ez volt) es ha jofej, vicces, kedves, aranyos lehet rola szo, hogy megfogja benne valami es akkor tobb is kialakulhat:) vagy ha netan nem is ezzel a lannyal de masnal meg lehet!!!

15/L

2014. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Ez a csúnya meg szép téma is elég relatív, mert pl. nekem bejött egy gyerek, aki sok mindenki szerint csúnya volt, de én megbolondultam érte. És ez volt fordítva is a barátnőmmel... Úgyhogy a szép mindenkinek mást jelent, úgy, ahogy a csúnya is!
2014. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16-os ez olyan szépen és jól hangzik, lehet igazad van, nem akarlak hazugnak nevezni, csak sajnos én ilyet még nem láttam őszintén mondom, eddig vagy minden lány rondának nevezett vagy csak úgy letojtak, mintha egy kis senki lennék
2014. júl. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#17 a környezeteddel lehet baj. vagy pedig azzal, hogy milyen lányoknál próbálkozol. ha nem próbálkozol be mindegyiknél, akkor simán előfordulhat, hogy valaki, akit pedig te nem veszel észre, odáig van érted, de nem mutatja, ha pedig mindenkinél próbálkozol, akkor valami drasztikus környezetváltás lenne megfelelő. az összes barátnőmnek tetszett már olyan srác, akit a többiek lecsúnyáztak, lerondáztak, stb. talán nem a megfelelő lányok vannak körülötted.
2014. júl. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
#17 Nem bántásból, nem ismerlek, de lehet nem azért tojtak le, mert csúnyának tartanak, hanem érdektelennek. Sajnos ha valaki nem a legjobb csávó és nem magabiztos, közvetlen, azt lesz*rják... :/
2014. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!