Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek a "oké, próbáljuk meg"...

Ezek a "oké, próbáljuk meg" kezdetű kapcsolatok szoktak működni?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal már egy éve ismerjük egymást. Fél év után többet akartam: most inkább jobb egyedül. Megpróbáltam később mégegyszer: ugyanaz, koncentrál a munkájára, szórakozik, ez igy jó most egyedül. De aztán lett is valakije (meg nem is), én meg elkezdtem hanyagolni.


Nemrég elémállt, hogy nincs senkije, és hiányzok neki. Kb: "Igazság szerint, csak megdugni akartak idáig, igy visszagondolva jólesett nekem, amiket csináltál, senki nem küzdött érte. Bár nem ugrik ki a szivem, de úgy érzem, nagy hibát követnék el, ha nem adnánk magunknak egy esélyt. És változtam is egy év alatt, úgy érzem"


szerintetek az ilyenek be szoktak jönni? Ez a "nem ugrik ki érted a szivem, de próbáljuk meg, lássuk mi sül ki belőle" ?


2014. aug. 10. 14:53
 1/5 anonim válasza:
nem ismerlek egyikőtöket se, de szerintem ez így nagyon nem lenne jó....nem becsülne meg eléggé...
2014. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy idő után nem nagyon, de biztos van kivétel
2014. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mi így kezdtük el, lassan 3 éve együtt vagyunk

25/F

2014. aug. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Esélytelen. Pont az a tűz nem volt meg benne irántad, aminek meg kellett volna lennie. Nem elkeseríteni akarlak, de volt lány aki nekem is ezt mondta, hogy próbáljuk meg, egy próbát megér. 3 hónapot bírt.
2014. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PearlDiver ***** válasza:
Hát az lenne tisztességes, ha ő is megadná neked az időt, ha úgy kezdenétek bele, mintha most ismertétek volna meg egymást. Szóval mutassa meg, hogy nem csak megdugatni akarja magát veled! Ennyivel tartozik neked!
2014. aug. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!