Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti mégis miért válogatt...

Lányok ti mégis miért válogattok ennyire külső alapján a tökéletest keresve, esélyt sem adva az átlagos fiúknak, amikor ti sem vagytok tökéletesek, főleg ha lelketetket nézzük, ami sokaknál hiányzik is?

Figyelt kérdés

2014. aug. 17. 11:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
23%

Én ugyanúgy vagyok ezzel, mint te, csak én lány vagyok. Hiába várom, hogy egyszer egy fiú majd rám talál, mert én átlagosnak számítok a kicicomázott, plázacicák mellett. Nem csak te vagy ezzel így.


Ráadásul minden lánynak megvannak a maga ideáljai és a legtöbb lány igenis tökéletesnek hiszi magát. Sajnos, ez már csak így van.

2014. aug. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Minden nap összefújja a szemetet a szél ezen az oldalon. Már szinte a szlogenem lesz ez...


Egyébként mindenki úgy válogat, ahogy akar. Nekem sem felel meg olyan, aki nem "tökéletes", vagy legalább nagyon jó az én ízlésem szerint akár külső, akár belső terén. Ehhez nem fogom hozzávenni, hogy én milyen vagyok, ez nem befolyásolja az ízlésem. Majd a férfi eldönti, hogy én is "tökéletes" vagyok-e az ő ízlésének. Ilyen egyszerű.

Az egyik előttem szólónak meg nagyon igaza van, tényleg nem az ideálokon, meg a hideg fejű listázásokon múlik a szerelem.

Találkoztam más számomra iszonyatosan jóképű, jó fej, nagy szívvel, lélekkel rendelkező fiúval, de egyszerűen nem szerettem belé. Nem tudom miért, de egyszerűen nem.

Utána pedig találkoztam a barátommal, akinél hideg fejjel nézve "rosszabb" választás, mint a másik srác (nagyon messze lakik, talán kicsit éretlenebb még...stb.), mégis őt szerettem meg.

2014. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!