Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy barátkozzak fiúkkal?...

Hogy barátkozzak fiúkkal? Csak haverkodásból

Figyelt kérdés
18 vagyok meleg fiú de akarok rendes hetero haverokat is eddig csak meleg haverjaim voltak de most szeretnék hetero haverokat is van egy baráti társaság néha velük vagyok de úgy érzem kicsit kilógok meg néha olyan durvák pl "poénból" lökdösik ütögetik egymást nekem is rávágtak a karomra kicsit rosszul is esett meg fájt amúgy ez miért csinálják? :S általában kocsikról csajokról dumálnak mondjuk ez annyira nem érdekel de meghallgatom(am nem tudják rólam) én szeretek viszont vásárolgatni is pláza stb ők meg azt nem szeretik annyira :S viszont bringázni ők is meg én is szeretünk :) amúgy minden hetero ilyen? nem volt még tényleg nagyon közeli barátságom hetero fiúkkal csak lányokkal de az más volt

2014. aug. 28. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:

szia.

írj rám ha gondolod.

2014. aug. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
általánosságban igen, ilyenek. aki nem, az egyből homár, így az is ilyennek tetteti magát.
2014. aug. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és még dorbézónak is
2014. aug. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"nekem is rávágtak a karomra kicsit rosszul is esett meg fájt amúgy ez miért csinálják?"

Ha valóban akkorát ütött, akkor paraszt a társaság. Ha csak úgy egy picit megbökdösött ököllel és mondott egy olyat pl. hogy ez igen gyerek. Akkor te vagy puhány XD

2014. aug. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát nem tudom annyira nagyot nem ütött de én nem szoktam hozzá az ilyen durvaságokhoz meg nem is értem a lényegét mondjuk kicsit meg is sértődtem meg szóvá tettem és még úgy csináltak mintha nem értenék.. na mindegy hát nehéz velük barátkozni az biztos :S
2014. aug. 28. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!