Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőn hogy vágjak...

Társkeresőn hogy vágjak vissza annak, aki szimplán nem válaszol?

Figyelt kérdés
Le "hülyepitsázni" nem akarom, de be akarok valamit szólni az ilyeneknek, ne tűnjön nagyképűnek. Arra gondoltam, hogy "oké, kár hogy őszintén közeledtem, de ha reagálni sem tudsz semmit, akkor nem is érdemled meg, hogy ismerjük egymást, na ne is irj, szevassz" de ez olyan nagyképű.
2014. szept. 2. 11:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
:D Nem is értem egy ilyen gentleman férfinek mint te, hogyhogy nem írnak vissza, felháborító!!!
2014. szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Csak annyit mondok erre, hogy tyúk vagy a tojás?


Lefogadom, hogy itt mindenki aki keresett munkát valaha, és 10-ből nem kapott választ csak 1-re, elkezdte magát rosszul érezni, és "mocsok XZ cég, még csak elutasitani sem tudnak :(" na igy érzek ilyenkor énis...

2014. szept. 2. 11:42
 13/28 SullaFelix89 ***** válasza:
96%

Én mindig olyan munkára pályáztam amihez a kvalifikációim tökéletesen megfeleltek, így 10-ből 9-től kaptam visszajelzést.


Egyébként a te bajod az, hogy egy dolog hogy nem vagy jóképű, így a felszínes lányok alapból ignorálnak, de még a személyiséged is éretlen, bunkó és sértődékeny ami miatt a normális lányok is ignorálni fognak, így marad marok marcsa.....sad stories.

2014. szept. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
100%
Szerintem ne írj vissza semmit. Ilyenkor sokkal okosabb, ha elfelejted az illetőt. Ne sértegesd, ne mocsolódj, még akkor sem, ha intelligensen szeretnéd csinálni! Gondolj csak bele, hogy tulajdonképpen mi értelme is lenne ennek? Arra számítasz, hogy ettől majd a fejéhez kap, és írni fog, és bocsánatot kér tőled? Vagy hogy rájön, hogy milyne kellemetlen dolog, ha valaki őszintén nyit egy mésik ember felé, és erre a reakció egy nagy semmi? Egyiket sem tartom valószínűnek. Szerintem inkább el fogja könyvelni, hogy nem tudod úriember módjára zsebre tenni, ha vesztettél. Mindenféleképpen negatívan jössz ki ebből. Lépj tovább, és felejtsd őt el, ez a legokosabb, amit tehetsz. Ezzel a lánnal nem illettetek össze, és örülj inkább, hogy ilyen hamar kiderült, hogy nem vagytok egy hullámhosszon! Egyszer majd rá fogsz akadni arra a lányra, aki látja benned az értéket, és vele nem lesznek ilyen alapvető gondok, csak kitartás!
2014. szept. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

SullaFelix89: menj el egyszer egy ilyen álláskereső tréningre, és add ezt ott elő, remélem jól összevernek. Mert valakinek az épitőipar felel meg tökéletesen az elvárásainak, de örülne bármilyen munkának.


14. Na végre egy értelmes válasz. "Vagy hogy rájön, hogy milyne kellemetlen dolog, ha valaki őszintén nyit egy mésik ember felé, és erre a reakció egy nagy semmi?" őszintén szólva valami ilyesmire számitanék.

A többi ponthoz meg: egy-egy eset oké, kit érdekel. De miért ilyen a 99% ????

2014. szept. 2. 11:58
 16/28 SullaFelix89 ***** válasza:
Most minek hazudjak?
2014. szept. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

tőlem ne hazudj. Lehet, hogy te olyan jóképű vagy, hogy nagy sikereid vannak, és egyben jó munkalehetőségeid is vannak.

Csak figyelj a gondolkodásra, mert akkor aki nem jóképű, az soha nem kaphat meg senkit? Akinek mondjuk van valamihez kvalitása, csak nincs itthon rá kereslet, illetve kapásból a kész szakember kell a cégeknek, ássa el magát?


Volt, hogy egy dagadt nő rámirt: 18 éves volt, volt pasija, szal 3x is kiesett szegénykém. De érdekes, képes voltam neki válaszolni.

Hát kb. ez különböztet meg a "felszines" lányoktól.

2014. szept. 2. 12:05
 18/28 anonim ***** válasza:
Uh kérdező :D Lehet rossz oldalon keresel.A Juicyboys oldalt próbáld meg. Ott a hasonló vagány srácok vannak.
2014. szept. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
#17 Tudsz te értelmezni? :D Szóval nem mondott ilyet a gyerek. Te tényleg buta vagy :D
2014. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 SullaFelix89 ***** válasza:
100%

Figyelj utoljára mondom el többet nem vesztegetem rád a szót.

1000 km-ről süt hogy nem a kinézeted, vagy a kvalifikációid a legnagyobb bajod, hanem a viselkedésed, ha ezt nem fogod fel és nem változtatsz rajta akkor magaddal cseszel ki.

Szép életet.

2014. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!