Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőn hogy vágjak...

Társkeresőn hogy vágjak vissza annak, aki szimplán nem válaszol?

Figyelt kérdés
Le "hülyepitsázni" nem akarom, de be akarok valamit szólni az ilyeneknek, ne tűnjön nagyképűnek. Arra gondoltam, hogy "oké, kár hogy őszintén közeledtem, de ha reagálni sem tudsz semmit, akkor nem is érdemled meg, hogy ismerjük egymást, na ne is irj, szevassz" de ez olyan nagyképű.
2014. szept. 2. 11:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Primitív
2014. szept. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ezzel csak megerősíted, abban hogy jól tette, hogy egy percet se foglalkozott veled. És milyen jól tette, tudod kinek kell egy ilyen sértődékeny hisztis gyerek.
2014. szept. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

tudom már mit fogok irni:


most leszarsz? Nem, én szarlak le téged! Visszaszarlak!


...


emberek, és ha esetleg az arány nem 99% hanem csak 50% lenne, akkor eszembe se jutnának ilyen dolgok, erre nem gondoltok?

2014. szept. 2. 12:37
 24/28 anonim ***** válasza:

"most leszarsz? Nem, én szarlak le téged! Visszaszarlak! "


Nem érzel itt valami problémát? Hogy szarsz le valakit aki még csak arra se méltatta méltóságod hogy egy billentyűt lenyomjon. De gondolom ezt viccnek szántad, mert ha nem akkor te tényleg értelmi fogyatékos vagy.

2014. szept. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

ezt most viccnek szántam kivételesen :) csak az egész társkeresést nem.

De tényleg nem értem, miért van az, hogy ha valaki*véletlenül*rámir, mégha esélytelen, akkoris reagálok neki valamit, a többi 100 meg nem tud annyit se mondani, hogy "bocs de nem". És nem, nem olyanokat irok, hogy "szia" vagy "benne lennél...?"

2014. szept. 2. 12:52
 26/28 anonim ***** válasza:
Mert a pasik nagy része ugyanilyen sértődékeny és kicsinyes társkeresőn, elutasítás után magyarázatot követelnek vagy jön az anyázás egyből. Tudod kinek hiányzik ez? Én anno válaszoltam mindenkinek meg is szívtam, ezerszer jobban jártam volna ha nem teszem. Akinek nőként van társkeresős tapasztalata tudja miről beszélek, és a többség is inkább bevállalja hogy megbánt pár csökönyös embert minthogy végeláthatatlan védekezésre kezdjen arról, hogy az ő ízlése milyen. Én spec. pár hétig bírtam aztán azt mondtam ha ilyen a pasik nagy része inkább egyedül halok meg, de kérdező te is megerősítettél abban hogy hisztisek vagytok.
2014. szept. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

hisztisek igen, de én nem attól mert elutasitanak, hanem mert NEM utasitják el az őszinte közeledésemet, és ismétlem, ha megirták ,hogy "nem", sosem kértem magyarázatot.


De megvan már amúgy, mit reagálok, szimplán beirom, hogy "igen igen, sose voltam egy nagy kaszanova, már házasodni szeretnék, sosem akartam egy éjszakára tartani nőket", mintha csak rossz embernek cimeztem volna a mondatot, véletlenül, és igy legalább látja a megátalkodott, hogy mit veszit. puff.

2014. szept. 2. 13:09
 28/28 anonim ***** válasza:
Marha megátalkodott mondhatom, szerinted az egekbe kéne marasztalnia, mert véletlenül normálisan gondolkodsz a kapcsolatokról. Mellesleg nem mindegy miért hisztis az illető?
2014. szept. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!