Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú, akit még csak öt...

Van egy fiú, akit még csak öt napja ismerek, mármint egy osztályba járunk és úgy ismerem. Nagyon tetszik, de bátortalan vagyok. Hogy mondjam el neki, hogy tetszik? Van még most ne rohanjam le? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 5. 16:49
 1/8 anonim válasza:
Hajni te vagy az??:-D :-D :-D
2014. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ki vagy???
2014. szept. 5. 16:54
 3/8 anonim válasza:
Hajnikám, kiírja a nevedet a weboldal. Sztem csak szívat a kolléga. Egyébként hagyd, hogy ő lépjen, bár lehet, hogy csak én vagyok túl öreg és maradi.
2014. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
van ez a szabály h házi nyúlra nem lövünk. gondolom érted.
2014. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Van még valakinek ötlete??

Lányok,fiúk segítsetek!!!

2014. szept. 5. 17:09
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Vetkőzz le neki s ő érteni fogja :))
2014. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem először csak ismerkedj vele, barátkozz, beszélgess stb. Aztán meglátod hogy ő hogyan viszonyul ehhez. Ha nem szivesen van veled akkor ne eroltesd a dolgot.
2014. szept. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PearlDiver ***** válasza:

Ne mondd el neki, hogy tetszik. Túl nagy önbizalom-fröccsöt kapna és elrontaná.

Inkább csak légy NŐ. Küldj neki apró jeleket, lopott mosolyokat, kedvességeket, de ne nyalizz! Ha van szeme, meg fogja látni hogy miről van szó, és akkor szabadon, kényszer nélkül udvarolhat neked. Már persze ha képes rá.

24F

2014. szept. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!